نه غزه ، نه لبنان ، جانم فدای ایران
بیداری پایگاه درفش کاویانی در راه مبارزه با خرافات و ننگ و جنایات 1400 ساله دین و 400 ساله مذهب و 31 ساله حکومت ننگین و خودکامه و پر ازفساد و جنایت آخوندی - یک مسلمان ایرانی تنها از این جهت مسلمان است که پدرش مسلمان بوده است و پدر او نیز بهمین دلیل مسلمان بوده که پدری مسلمان داشته است و پایان این خط زنجیر به زرتشتی فلک زده ای می رسد که با شمشیر عرب لا اله الله گفته بود !! بی آنکه حتی معنی آنرا دانسته باشد!! شجاع الدین شفا - تولدی دیگر -
خدایا ایران را از دروغ و دشمن و خشکسالی حفظ کن - دعای داریوش بزرگ برای ایرانیان همه زمانها

.

هیچکس حقایق مذهبی را بخوبی آنهائی که توش خردگرائی را از دست داده اند نمی فهمند - ولتر

۱۳۸۸ دی ۲۰, یکشنبه

ببینید اسلام و شیعه و آخوند چه خاکی بر سرا ایرانی ریخته است!!!آیا علی در نتیجه اسلام آوردنش به زنان احترام گذاشته است؟!!

ببینید اسلام و شیعه و آخوند چه خاکی بر سر ایرانیان ریخته!!!

ببینید اسلام و شیعه و آخوند چه خاکی به سر ایرانی ریخته است حتی عربها هم این عکس را ببنند تعجب خواهند کرد!!

اگر فکر میکنید که تسبیح یکی از اینها پاره شده و دیگران در پیدا کردن دانه ها کمک میکنند،دراشتباهید...

بسیجی اندو مسیری را که رهبرشان تا

محل ایراد سخنرانی پیموده میبوسند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بت پرستی در اوج حماقت

بازهم بخوانید:

مطالب زیر را بخوانید و ببینید اسلام چه بر سر عقل و وجدان انسانها آورده و بدانید آیا علی در نتیجه اسلام آوردنش به زنان احترام گذاشته ؟!!:

در مملکت چو غرش شیران فتاد و رفت *** این "عو عو" سگان شما نیز بگذرد

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست *** گرد سم خران شما نیز بگذرد


**

بهلول را گفتند فرق منبر و مستراح چیست؟

گفت در اصلشان فرقی نیست!!

هرکس که نخواهد در جمع مردم آن کار را بکند به مستراح میرود

و هرکس که بخواهد بر جمع مردم به آن کار دست بزند به منبر میرود!!

نظر ملا احمد نراقی را بعد از خواندن آیات قران و مسلمان شدنش را باهم میخوانیم !!

اینست نتیجه مسلمان شدن ما انسانها باهم بخوانیم این عقل آدمی را که بعد از مسلمان شدنش مایه تاسف شد و اینست دستورات الهی ما در قرانی که اعراب به زور و سر بریدن ها به ما ایرانیان چپاندند!!

ملا احمد نراقی مینویسد:

پیغمبر فرمود که خدا با من تکلم کرد و فرمود:

ای محمد من هرگاه بنده ای را دوست داشته باشم سه چیز به او عطا میکنم :

دل او را محزون میکنم!! بدن اورا بیمار می کنم!! و دست اورا از مال دنیا خالی میگردانم و هرگاه بنده ای را دشمن داشته باشم سه چیز به او میدهم:

دل اورا شاد می کنم / بدنش را صحیح و سالم می گردانم و دست او را از اموال دنیا پر میکنم...

و فرمود مردم همه مشاتق بهشتند و بهشت مشتاق فقر!!!!!!!!

معراج العاده ص 291 و 295

و اما در مورد علی ابن ابیطالب بگویم

میگویند علی مولای متقیان شوهر بیوه زنان

باید بگویم که تاریخ نویس معاصر آقای کسروی هم معتقد بود علی مرد متقی بود و هیچوقت دنبال هوسهای انسانی خود نرفت حتما" همینطور بوده چون آقای کسروی یک تاریخ نویس بوده و به منابعی دسترسی داشته که من و شما دسترسی نداریم

اما در مورد این که شوهر بیوه زنان بودن علی:

این حرف و عقیده مردم ما نشان میدهد که علی طرفدار حق و حقوق زنان بوده است اما همین علی در زمان خودش جنگی به نام جنگ جمل با عایشه میکند که عایشه شکست میخورد ایشان هم بعد از جنگ حرفهای زشتی میزنند و سر قضیه را بطرف همه زنان عالم میگیرد درصورتیکه خیلی بخواهد حرفی بزند فقط باید بگوید عایشه چنین و چنان است به تمام زنهای عالم چرا میگوید بد هستند ایا کسی که معتقد هست تمام زنها در عقلشان اشکال هست میتواند شوهر بیوه زنان بشود آنهم پس از مرگش که دسترسی به این دنیای فیزیکی ما را هم ندارد

و اما خطبه علی بعد از جنگ جمل با عایشه:


امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام فرموده اند :
خطبه : 79
و من خطبة له (ع) بَعْدَ فَراغَه مِن حَرْب الجَمل
مَعاشِرَ النَّاسِ، إ نَّ النِّسَاءَ نَواقِصُ الْإِيمَانِ، نَوَاقِصُ الْحُظُوظِ، نَوَاقِصُ الْعُقُولِ، فَاءَمّا نُقْصانُ إِيمانِهِنَّ فَقُعُودُهُنَّ عَنِ الصَّلاَةِ وَ
الصِّيَامِ فِي اءَيَّامِ حَيْضِهِنَّ، وَ اءَمَّا نُقْصانُ عُقُولِهِنَّ فَشَهَادَةُ امْرَاءَتَيْنِ كَشَهَادَةِ الرَّجُلِ الْوَاحِدِ، وَ اءَمّا نُقْصانُ حُظُوظِهِنَّ فَمَوَارِيثُهُنَّ عَلَى الْاءَنْصَافِ مِنْ مَوَارِيثِ الرِّجالِ فَاتَّقُوا شِرارَ النِّسَاءِ، وَ كُونُوا مِنْ خِيارِهِنَّ عَلَى حَذَرٍ، وَ لا تُطِيعُوهُنَّ فِي الْمَعْرُوفِ حَتّى لا يَطْمَعْنَ فِي الْمُنْكَرِ.
ترجمه :
خطبه اى از حضرت (ع ) پس از فراغت از جنگ جمل

اى مردم ، بدانيد كه زنان را ايمان ناقص است و بهره منديهايشان ناقص ‍ است و عقلهايشان ناقص است . اما ناقص بودن ايمانشان از آن روست كه در ايام حيض از خواندن نماز و گرفتن روزه معذورند و ناقص بودن عقلهايشان ، بدان دليل است كه شهادت دو زن برابر شهادت يك مرد است و نقصان بهره منديشان در اين است كه ميراث زنان نصف ميراث مردان است . از زنان بد بپرهيزيد و از زنان خوب حذر كنيد و كار نيك را به خاطر اطاعت از آنان انجام مدهيد، تا به كارهاى زشت طمع نكنند.

در برداشت علی از زنان ببینید چقدر علی بی انصافی کرده!! :

1- اگر عایشه به جان علی افتاده چرا علی به تمام زنها میگوید بی عقل؟!!

2- ما زنها چرا ایمانمان ناقص است ؟ چون به قرار عقل و فهم علی که شوهر بیوه زنان هم هست زنها ایام حیض دارند !! آخر به این علی بگوئید یک مقدرا خونریزی که باعث تصفیه خون زنها میشود و از نظر پزشکی و سلامت بدنش برایش لازم است چه ربطی به ناقص بودن عقل و ایمانشان دارد ؟!!!! اگر این علی در ایران متمدن و شهر بدنیا آمده بود و تربیت شهری داشت از این حرفهای شاخ دار و مزخرف نمیگفت و خون ریزی را اصلا" ربط به ناقصی عقل زن نمیدانست!!

میگوید از زنان بد بپرهیزید و از زنان خوب حذر کنید و کار نیک را به خاطر اطاعت از آنان انجام مدهید !!

ای ایرانیان معتقد به علی:

این علی با این افکارش آیا میتواند شوهر بیوه زنان باشد ؟؟؟؟؟!!!

آیا در اسلام به حقوق زنها احترام گذاشته شده است؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

** مهم

حالا ای ایرانیهای قرن 20 و 21 و تحصیل کرده آیا نباید از این علی و محمد انتقاد کرد تا دیگران تلنگری به مغزشان بخورد تا بسوی کتاب زردشت گاتها بروند و آنرا ورق زده و بخوانند که یک حرف زشت برای مرد و زن درآن نیست تماما" از مهر و راستی حرف زده شده و از دروغگوئی که ابتدای تمام جنایات دنیا هست شدیدا " مردم را پرهیز داده حرفها و دستورات سکسی و مستهجن هم ندارد و چون فارسی هم هست به ترجمه احتیاجی ندارد که مترجمین غلط عمدی و سهوی در آن بگذارند و چون به فارسی هست و به عربی نیست در نتیجه هم به 20 جلد تفسیر المیزان علاحه طباطبائی و جندین و چند جلد کتاب کلفت زمخشری و چندین نفر دیگر هم باز هیچ احتیاجی نیست. به راحتی میخوانیمش و میفهمیم

مهم:

حالا با هم نظریات یک مخلص ولایت فقیه را در ایران باهم بخوانیم و ببینید این اسلام و شیعه و آخوند چه بر سر بعضی ها آورده / خودتان قضاوت کنید؟!!:

من یک بسیجی مخلص عاشق رهبر عزیزم هستم..در اسلام تجاوز به کافران ثواب است..گردن زدن انها ثواب است..و خون انها مباح..در راه پیشرفت اسلام ..اگر خواهرم هم ضد ولایت فقیه باشد به امر اقا واجب التجاوز محسوب میشود..حتی مادرم را حاضرم گردن بزنم و مورد تجاوز قرار بدهم اگر ضد ولایت باشد و کافر..چه برسه مادر و خواهر شما ها بچه سوسول ها..
اینها پاداش اسلام است به مومنین..هم در این دنیا ..و هم در ان دنیا..حوری های اماده برای مومنین مهیا ست…ما بسیجیان عاشق خدا و اسلام و ائمه کار خلاف شرع انجام نمی دهیم..اینها غنایم ما از اسلام اوردن است..با این روش اسلام دنیا را گرفت ..و امپراطوری بزرگ شاهان عقب افتاده ایرانی و روم و مصر و اندلس را تسخیر کرد….با این احکام محکم بود که اسلام عزیز تا به کنون هنوز زنده و سر حال مانده و خواهد ماند..
مرگ بر ضد ولایت فقیه..به امید گرفتن غنایم بیشتر از شما کافران ضد ولایت.


این مطلب به تاریخ 23دی ماه 2568شاهنشاهی برابر با
23دی ماه 1388شمسی تحمیلی تازی و تازی پرستان نوشته شد.


۸۷ نظر:

 1. من از بحث کردن خوشم نمی یاد وعقیده دارم نظر هیچکسرونمی شه تغییر داد مگر اینکه خودش بخواد که تغیرکنه و بهحقیقت دست پیدا کنه ... همانی که توعلی می خوانی مرد خردمندیست که در زمان خود به لحاظ علم و اخلاق کمک به یتیمان و مردمان فقیر شهره بود... با اون همه دشمنی که این مردد طول تاریخ داشته حتی یکنونه از بد رفتاری این مرد با زنانش ذکر نشده ...اینکه با بیوه زنان ازدواج کرد این فرهنگ عرب بود که زنان متعدد داشتند و تو اگر به فرهنگ دیگران احترام نمی گذاری پس چطورتوقع داری دیگران به فرهنگ ایرانی ما احترام بگذارند...دین زرتشت ویکتا پرستی و نمازهای پنج گانه اش ومنجی ابا و اجدادی ما سوشیانت با دین اسلام تطابق کامل داشت برای این بود که اجداد ما اسلام را پذیرفتند... مگر نمیگویی ایرانیان مردمان فهیم و باخردی بودند انها باهمان علم و دانش و خرد اسلام را برگزیدند چونبه حق نزدیکش دیدند...با توهین به مقدسات یک سری انسان به توچه می رسدجز پاسخی مشابه که توهین به مقدسات توست .. و خدای تو و خدای انان یکیست و نامهای متفاوتبر ان نهاده اید و مهدی انها و سوشیانت تو یکی ست که منجی بشریت و انسانیت است... موفق باشی دوست هرچند نظرات تو شبیه من نیست ...

  پاسخحذف
 2. سلام نوشین جان .خواندم برای من چندان تازگی نداشت اما امیدوارم برای کسایی کهاینها براشون هنوز تازگی داره قدری تکان دهنده بوده باشه.
  مرسی که خبرم کردی.

  پاسخحذف
 3. دوست خوبم نوشین آنچه که مینویسید نشان از غیرت و میهن دوستی شما میدهد ولی باید بگویم با رویه ای که پیش گرفته اید به هیچ عنوان موافق نیستم ! معتقدم این رویه نه تنها برای شمابلکه برای جامعه و نش ملی ایران هم ایجاد مشکل خواهد کرد تفکرات تندافراطی حاوی پیامهای نژادپرستانه به غیر از اینکه دل شما را مملو از نفرت کند و چشم شما را بر واقعیتهای جامعه خواهد بست و زبانتان را برای عامه مردم مذهبی الکن خواهد کرد چیز دیگری به همراه ندارد حمله به مفاهیم تابوی مثل امامان شیعه که مورد قبول اکثریت جامعه ایرانی است فقط موجب انزجار آنها از بقیه حرفهای صادقانه شماست ! بدترین دشمنی در حق یک موضوع بد دفاع کردن از آن است !! این روزها ما به دستیابی به یک اتحاد بزرگ برای سرنگونی نظام مذهبی حاکم و حاکمیت چند صدساله شیوخ مذهبی بر سیاست نزدیک شده ایم این گونه رفتارها باعث میشود این موضوع را که ملایان بر آن تکیه میکنند که آی اینها لادین هستند و فلان هستند تصدیق کنید !! من با اینکه شیعه مذهبی خرافی است و بعد از شهادت حضرت علی به مسیر غلطی افتاد و از یک نهضت اعتراضی تبدیل به یک مذهب جدید با اعتقاداتی شرک آلود از قبیل قائل شدن اعتقادات شبه پیامبری برای امامان خود شد موافقم ولی اینکه بیایید به کلیه ارزشهای دین اسلام که در زمان خودش دست آوردهای ارزشمندی داشته توهین کنید بسیار باعث تاسف است البته این به معنی اصرار بر قبول دین اسلام نیست بلکه منظورم این است که شما میتوانید این عقیده را در دل خودتان داشته باشید این گونه صحبت کردن جدای از انکه شما را به هدف خاصی نمیرساند باعث میشود توسط حاکمیت تعقیب و توقیف شوید !!! چرا باید یک نیروی موثر ارزشمند و غیرتمندی مثل شما به دلیل بد دفاع کردن نوشتن مطالب احساساتی از بین برود ! این مواردی که ذکر کردید نتیجه دین محمد نیست بلکه نتیجه حماقت نوع بشر است !! نتیجه ستم شیعه بر مذهب است ! برای انکه بتوانید تفکیک مناسبی از این مطلب داشته باشید من کمطالعه کتاب شیعه گری نوشته احمد کسروی را به شما پیشنهاد میکنم که در کمتر از 100 صفحه مطالب بسیاری را برای شما روشن خواهد کرد !! این به شما نشان میدهد که دین پاک چیست !!؟ چرا باید یکی مثل کسروی را بکشند قطعا چون راه درست را از نادرست نشان میداد حرفش به دل مینشست روی حساب بود و حق را از ناحق جدا میکرد ! اما شما دوست عزیز مدعیاتی میکنید آمیخته با درست و غلط که دل هر اندیشمند آزاده ای را میازارد و اگر حتی با کلیه متن آن هم موافق باشد به اطر لحن تند و یک طرفه آن همراهی با آن را برنمیتابد !! آنچه گفته شده بر سبیل سرزنش و خرده گیری نبوده بلکه از روی دلسوزی و حس همیاری گفته شده ! اگر دسترسی به اینکتاب برای شما محدود است چون کتاب ممنوعه ای است من میتوانم نسخه پی دی اف آن را برایتان ایمیل کنم تا در فرصتی محدود آن را بخوانید و ببینید مردی بوده به مراتب ایران دوستر از ما و شما ولی منطقی و اصولی و کوبنده صحبت کرده است ! طبعا اگر ایشان رویه ای مثل شما پیش میگرفت هیچ وقت کلامش به ماندگاری این روزهایش نبود
  مراق خودتان باشید
  دوست هم وطن شما
  هیچکس

  پاسخحذف
 4. سلام عزیزم

  ممنون خبرم کردی. آپت خیلی با حال بود مخصوصا سخنان اون بسیجی

  پاسخحذف
 5. جواب مدیر وبلاگ به هیچکسچهارشنبه, ۲۳ دی, ۱۳۸۸

  هیچکس جان من بیشتر کتابهای کسروی را خوانده ام لینکهایش را هم در پهلو و حاشیه وبلاگم گذاشته ام به نظر من کسروی و کسروی ها اشتباهشان همین بود که فکر میکردند آخوند بیخودی خراب شده و خراب هست این خرابی مقداریش برمیگردد به احکام اسلام و رفتار محمد در زمان حیاتش بخصوص آن 23 سال بعد از بعثتش به پیامبری من در آینده نزدیک مطالبی در اثبات این نظریه در وبلاگم میگذارم و شما را دعوت به خواندنش میکنم تا ببینید محمد رسول خدای ما ایرانیان کوروش و زردشت دار و آخوندهارا چطور خراب کرده ما زیاد هم غلط نبودیم و مطابق آن شعر شاعر که میگوید : اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست !! اینطور نیست اسلام به ذات خود خیلی عیب دارد بعد از خواندن مطالب بعدی من میفهمید که هم کسروی اشتباه میکرده هم شاعر سراینده این شعر
  درضمن همان آقای کسروی هم همه را دشمن خود کرده بود و بدنبال خود انداخته بود که بالاخره هم ناجوانمردانه کشته شد ما نباید خودمان را سانسور کنیم به خاطر دست توانای این ناجوانمردان
  حقیقت را میگویم اگر چه شما و بعضی ها بگوئید این حقیقت نیست
  اسلام محمدی پر از اشکال است و باید اشکالات آنرا گفت وقتش همین الان هست که دیرهم شده شاید 50 سال پیش بیشتر وقتش بود تا الان شاید اگر کسروی ها دست روی اسلام محمدی بیشتر میگذاشتند انقلاب سال 57 انجام نمیشد

  پاسخحذف
 6. جواب مدیر وبلاگ به ساراچهارشنبه, ۲۳ دی, ۱۳۸۸

  علی بن ابیطالب مردی بود که به قول تاریخ نویسان و کسروی هیچوقت بدنبال هوسهایش نرفت بسیار خوب با زنهایش هیچوقت بد رفتاری نکرد بسیار خوب من هم از دل و جان قبولش دارم حرف تاریخ نویسان معتبر را قبول دارم اما بعد از چنگ جمل چرا به همه زنان بد گفته همین حرفها باعث شده مردانی در ایران و افغانستان و پاکستان و بعضی شهر های آفریقائی زنهایشان را میزنند و بد رفتاری های شدیدی میکنند که من فیلمهایش را هم دیده ام واقعا" شرم آور است چرا علی بن ابیطالب این حرف هارا زده است اگر عایشه با او میچنگد به دیگر زنان چه مربوط است تازه عایشه هم برای جنگیدنش اعتقاداتی داشته که دور از عقل نبوده و میشود قبولش کرد و ردش نکرد
  آقای بهشتی تمام مدت که زنده بود با توجه به حرفهای علی در زمان حیاتش استناد میکرده و میگفته زنها اگر حتی کتک از شوهرشان خوردند نباید حتی آخ بگویند میگفت آخ گفتن زنها و شکایتشان جرم است به مرد ای داد بیداد!!این حرفها ناشی از حرفهای علی ابن ابیطالب است بخصوص بعد از جنگ جمل نسبت به زنان عالم و من و تو ای داد بیداد
  ما زنهای ستم کشیده از دین الله کی باید حرفمان را بزنیم سارا خانم تو هم زنی گرفتار مرد معتقد به علی ابن ابیطالب نشوی که روزگارت سیاه میشود و دادرسی هم نیست فقط ما زنهای پررو داد رست هستیم که داری در دهانمان را هم میبندی
  درضمن با بقیه حرفهایت موافقم دین زردشتی خیلی شبیه اسلام است ولی اینرا بدان این مغ های زردشتی حرفهای زردشت را خراب کردند و دین ساختند و مردم را به سوی دین اعراب پا برهنه گرسنه سوق دادند کاش این مغ های زردشتی این دین را درست نمیکردند که حرفهای خود زردشت پر از مهر ورزی است و برای بشریت کافی بود ولی دین درست شد و بعدشم اسلام عربی آمد و حالا ما گرفتار کلاف کوری هسیتیم که باید بازش کنیم

  پاسخحذف
 7. نوشین جان اون تیکه آخری که واسه بسیجی بود واقعا عجب چیزی بود!!
  خراب این برادر بسیجی شدیم به همون علی!
  به این می گن یه مسلمان شیش دنگ!!

  راستی تبریکات مرا بابت دوباره فیلتر شدنت پذیرا باش عزیزم

  پاسخحذف
 8. درود بر نوشین عزیز.
  راست میگی. کاملا باهات موافقم. نزدیک 100 ساله که متجددین جامعه نعره میزنند این چیزها رو ولی کو گوش شنوا ؟؟
  خرافه تا پوست و استخوان ریشه کرده...

  پاسخحذف
 9. درود بر نوشين عزيزم
  سپاس از تو كه اينقدر به خرد گرايي ارزش ميدي اميدوارم روزي برسه كه خرد جاي خرافات رو بگيره روزي كه ايراني به جاي مفاتيح الجنون خواندن كمي بينديشه
  كاش به جاي علي و فرزندانش كه حتي شايد الله شان هم نداند چه بر سر ايراني آوردند يك جوانمرد واقعي نماد جوانمردي شود
  نوشين جان ميتونم لينكت كنم؟

  پاسخحذف
 10. سلام دوست نازنینم .
  مرسی از لینکتون .
  من خیلی وقت قبل شما رو لینک کرده بودم .
  شاد باشین .
  به امید پیروزی حق بر باطل .

  پاسخحذف
 11. خانم نوشین لطفا گه خوری زیادی نفرمایید .......
  اگر عقل امثال تو احمق ناقص نبود این چنین راه دین ستیزی در پیش نمی گرفتی .........
  اخه اشغال جنده تو که قرار 2 روز دیگه این دنیا را خواه یا نا خواه ترک کنی چرا این قدر دشمنی با خدا و پیامبر می کنی ............
  حضرت علی علیه الصلاه و السلام بزرگتر از ان است که افراد اشغالی مثل من و تو بخواهیم وصف او را کنیم ....
  فراموش نکن که می فرماید در وصیت به فرزند دلبندش حضرا امام حسن مجتبی علیه الصلاه و السلام که با زن خود درست رفتار کن که او ریحانه است .........

  ای حیوان کثیف که مرگ بر تو باد اگر چشم دل باز کنی میبینی کوروش هم که اسم او در قران امده دم از ولای علی میزند ...........

  گر عاشق مولا شده ای عشق من هستی
  گر هیچ ندانی ز علی گو تو چه هستی

  پاسخحذف
 12. ای فاحشه بد کاره بنگر به شعر زیر تا مقام علی را دریابی ............  علي اي هماي رحمت تو چه آيتي خدا را
  که به ماسوا فکندي همه سايهي هما را
  دل اگر خداشناسي همه در رخ علي بين
  به علي شناختم به خدا قسم خدا را
  به خدا که در دو عالم اثر از فنا نماند
  چو علي گرفته باشد سر چشمهي بقا را
  مگر اي سحاب رحمت تو بباري ارنه دوزخ
  به شرار قهر سوزد همه جان ماسوا را
  برو اي گداي مسکين در خانهي علي زن
  که نگين پادشاهي دهد از کرم گدا را
  بجز از علي که گويد به پسر که قاتل من
  چو اسير تست اکنون به اسير کن مدارا
  بجز از علي که آرد پسري ابوالعجائب
  که علم کند به عالم شهداي کربلا را
  چو به دوست عهد بندد ز ميان پاکبازان
  چو علي که ميتواند که بسر برد وفا را
  نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش گفت
  متحيرم چه نامم شه ملک لافتي را
  بدو چشم خون فشانم هله اي نسيم رحمت
  که ز کوي او غباري به من آر توتيا را
  به اميد آن که شايد برسد به خاک پايت
  چه پيامها سپردم همه سوز دل صبا را
  چو تويي قضاي گردان به دعاي مستمندان
  که ز جان ما بگردان ره آفت قضا را
  چه زنم چوناي هردم ز نواي شوق او دم
  که لسان غيب خوشتر بنوازد اين نوا را
  «همه شب در اين اميدم که نسيم صبحگاهي
  به پيام آشنائي بنوازد و آشنا را»
  ز نواي مرغ يا حق بشنو که در دل شب
  غم دل به دوست گفتن چه خوشست شهريارا

  پاسخحذف
 13. از افکارت نوشین خانم معلومه یک جنده هستی شماره میدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخحذف
 14. درود. کاری که اسلام و به ویژه شیعه با ایران و ایرانی کرده اند ، هیچ دژخیمی در گذر زمان در حق انسانیت نکرد! از آن محمد زنباره گرفته تا علی جلاد و حسین بی ناموس! همه شان سر و ته یک گه اند.

  پاسخحذف
 15. در پاسخ به آن چامه ی علی ای همای رحمت هم چامه ی زیر پیشکش می گردد . نوش جان :

  از چیست خدایا که تو بسته است زبانت
  ولگرد بیابان شده پیغام رسانت

  پیغمبرت اَر دکتر و عالِم بُد و استاد
  دین بلکه جز این بود که آورد شبانت

  گر داشت سواد و خبر از دانش امروز
  شاید به از این بود کنون وضع جهانت

  گر قصد شناساندن خود بر همه داری
  از چیست فرستادن پیغامِ نهانت

  در غار و سر کوه و در گوش پیمبر
  گفتی ز چه پنهان ز خلایق سخنانت

  وقتیکه به زنبور و شتر وحی نمودی
  مقدور نبودت به بشر وحی عیانت؟

  میکردی اگر آگهمان جنگ نمیخواست
  باور بتو میکرد همه خلق جهانت

  گویند که در جنگ اُحد تیر پراندی
  قربان تفنگ و قمه و تیر کمانت

  آسانترش این بود که الهام نمائی
  خود را به همه خلق زمینت و زمانت

  تا اینکه نه مجبور به کشتن شوی و جنگ
  نه تیر و کمان لازمت آید نه سنانت

  پس چیست اگر خالق رحمان و رحیمی
  آن دوزخ و این دین به شمشیرنشانت

  از دین تو خلقند پناهنده به کفار
  بیش است چو تهدید تو از مهر و امانات

  اینقدر که در دین به زنان سخت گرفتی
  لابد که بتو سخت گرفتند زنانت

  گفتی به کتابت که توئی قادر و قهار
  پیداست از این دین چنین زور چپانت!

  پاسخحذف
 16. درود بر نوشین گرامی
  من نهج البلاغه رو خوندم فهمیدم معاویه چقدر باهوش بوده . این جماعت جرات تفکر ندارن . اگه تقدس رو از هر چیز میگرفتن و بعد دوباره نگاه میکردن شاید درک متفاوتی پیدا میکردن اما حاضر نیستن دوباره نگاه کنن و بدون تغصب چون قبل از فکر کردن به آن برایشان مقدس هست این تقدس چند صد ساله که ذهن مردم رو پر کرده و براشون عادت شده که به فلان مسئله بدیده تقدس نگاه کنن و تا چنین است نمیتوانند ببینند .
  شاد زیوی
  پیش بسوی یگانگی آریایی

  پاسخحذف
 17. درود
  بابا تو كه هي فيلتري :)
  درستش كردم و لي در ايم مورد علي من چي بگم اخه بجز اينكه 1400 ساله اوسكل شديم ما هنوزم هستيم :)
  بدرود

  پاسخحذف
 18. اينچنين پرده برانداخته اي يعني چه؟------------- موي خود بر کمر انداخته اي يعني چه؟
  باورت نيست که زن حجب و حيا مي خواهد؟---- دامني پاک چو گل هاي خدا مي خواهد؟
  گوهري که صدفش نيست، شود سرگردان ------ صيد گردد به کف و توطئه ي دلالان
  بي حجابي هنري نيست، شوي بي فرهنگ---- عاقبت بر چمن بي هنران بارد ننگ
  عاري از جامه بگويد چه کتابي دارد؟------------- قامت لخت، قيامت چه جوابي دارد؟
  سفره ي تن ز چه روباز نمودي اي زن؟---------- ز چه تقديم نمائي به شغال آن دامن؟
  چيست آشغال فرنگي به لبت مي مالي؟------- ز چه تقليد کني از مدل تو خالي؟
  تو مگر حجره زدي ، گوشت فروشي داري؟------ ز بنا گوش چه بر رهگذران مي کاري؟
  ساق پاهاي تو حراج چرا گرديده؟---------------- چشم ناپاک ز آرنج فراتر ديده
  خشکسالي مگر از پارچه ي مانتو خورده؟------- يا که خياط زبهر کفن خود برده؟
  يقه ي مانتو چرا پنجره اش باز آمد؟-------------- مرمر سينه مگر مايل پرواز آمد؟
  پاچه ورمال شدي خشت مگر مي مالي؟-------- يا به بازار محبت به پي دلالي؟
  اينکه امروز جواني و کني بد مستي------------- ته آزاد رهت هست عذاب و پستي
  رخ زيبا که نيازش به گريسکاري نيست---------- مصرف روژ و گريس عاقبتش بيماريست
  گوهري باش ولي در صدف و پوشيده------------ زرشناس آيد و جايت بدهد بر ديده
  گُل خلقت، شرف خويش به حراج مده----------- به گرازي که کمين کرده به تاراج مده
  هدفِ خلقتِ سرکاره هوسبازي نيست---------- به خدا خالق از اين بندگي ات راضي نيست
  تو مگر سکه ي خواري که به ره افتادي؟--------- يا مگر کمتر از آن باميه ي قنادي؟
  باميه، روي بپوشيده ز آفات و مگس------------- تو چرا لخت شدي در پي شيطان هوس؟
  کمکمک پرده دريدن ز تن گل آمد----------------- هدف(شارون و صهيون) به تکامل آمد
  آنچه شد بر همگان مايه ي رنج و حيرت--------- اينکه فرهنگ در اين جامعه شد بي غيرت
  هر چه ما مي کشيم از پوچي فرهنگ آمد------ بر سر سرو اصالت ز هوا سنگ آمد

  پاسخحذف
 19. لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........
  لعنت خدا بر دشمن محمد و ال محمد ..........

  لعنت به کوروش و داریوش و هر خر دیگه .........
  اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ........

  پاسخحذف
 20. من با کمال احترام با نظرات سارا مخالفم
  شما تصور کنید حاکم بلاد اسلامی که به تنهایی شبانه به خانه بیوه زنان می رود تا مثلا برایشان نان بپزد!!!
  این آقا حاکم سرزمین عربستان و ایران بود و می توانست زنانی را مامور به این کار کند تا تمام بیوه زنها تحت پوشش باشند. مگر فقط یک یا ۲ زن بیوه در بلاد اسلامی بود و ایشان مگر چه قدر وقت داشت به زنان بیوه رسیدگی کند؟
  خوب که به رفتار علی نگاه کنیم متوجه می شویم ایشان نه تنها صفات خوبی نداشته بلکه ...
  من گوش دادن به صحبتهای آقای بهرام مشیری را توصیه می کنم. ایشان با رجوع به منابع تاریخی به نکنه هایی اشاره می کند که دانستن آنها خالی از لطف نیست.

  پاسخحذف
 21. بسمه تعالی

  جناب نویسنده ی وبلاگ، شما جز مغالطه گویی هیچ چیز دیگری ننوشته اید. شما معنی کلام امام را نفهمیده اید بنابراین درست نیست که از روی امیال خود اینچنین قضاوت کنید...

  سوالی از شما دارم!!! آیا می توان گفت خداوند نیمی از انسانها (زنان) را ناقص آفریده؟ مسلماً خواهید گفت خیر!

  پس باید توجه نمود که در اینجا منظور از کلمه (نواقص) یعنی تفاوت. و برای اینکه بیشتر مطلب را درک کنید از آیات قرآن مثالی می زنم زیرا کلمه تفاوت در آیه ی 3 سوره ی ملک (مَّا تَرَى فِي خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِن تَفَاوُتٍ) به معنای نقص و کاستی است.

  در نتیجه، امام عليه السّلام نمي فرمايند خدا زنها را ناقص العقل و الايمان و الحظ خلق كرده است بلکه می فرمایند: زنان در مقایسه با مردان در ایمان و بهره وری از اموال و عقل متفاوت اند و در ادامه می فرمایند: اما تفاوت ایمان بانوان، برکنار بودن از نماز و روزه در ایام (عادت حیض) آنان است و اما تفاوت عقلشان با مردان بدان جهت که شهادت زن دو برابر شهادت یک مرد است و علت بهره وری از اموال، آنکه ارث بانوان نصف ارث مردان است.

  و اما در قسمت های آخر این خطبه طبق آن چیزی که شما می گویید نیست بلکه مولا امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) از کلام خود نتیجه گیری کرده و می فرمایند پس، از زنان بد بپرهیزید و مراقب نیکانشان باشید. در خواسته های نیکو، همواره فرمانبردارشان نباشید تا در انجام منکرات طمع ورزند و منظور اینکه امام (ع) زن سالاری را نفی کرده و در مقابل زن شناسی را ترجیح میدهد.

  سوال دوم بنده از شما! همسر مولا علی (ع) کیست؟ آیا او هم (نعوذ بالله) ناقص العق است؟ آیا امام (ع) نمی دانند که حضرت فاطمه سرور زنان بهشت است؟

  پس ببنید که نباید ما اینچنین، از کلام ائمه برداشت های منفی کنیم بلکه آنان در اوج کمال و معرف بوده اند. علي قرآن ناطق است. علي خود كلام پروردگار است. علي شمع شب افروز عدالت است. علي حيدر كرار است.

  خرد را يافتم، گفتم علي كيست؟بگفت آنكس كه وصفش حد ما نيست

  در پایان می گویم که متأسفم که شما قدرت درک و فهم کلام امام را ندارید!!!

  وَ السَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
  یا علی...

  پاسخحذف
 22. درود بر نوشين جان

  دوست عزيز من لينك كديور(با عرض پوزش اشتباه خديور نوشته بودم) رو امتحان كردم درست بود
  دكمه ي Regular Download رو بايد بزني اگه نشد يك لينك ديگه بهت ميدم.

  علي جز يك قاتل جاني بيش نيست حتي اگر يك نفر رو كشته باشه بازهم نميتونه معصوم باشه.
  اي خاك بر سر اون بسيجي اي خاك مادرشو عربها ترتيبشو دادن حالا اقده شده براش چرا بهش نرسيده.
  اين ابلهان كه نظر ميدن چيز ديگه اي ندارن بگن اين شعر و ور ها تكراريه اخه آقاي ايراني تو كه به بتهات توهين شده اگه ترسو نبودي آدرس ميزاشتي بيضه اسلامتو بگير ترك نخوره....

  پاينده باشي

  پاسخحذف
 23. بسمه تعالی

  جناب نویسنده ی وبلاگ، شما جز مغالطه گویی هیچ چیز دیگری ننوشته اید. شما معنی کلام امام را نفهمیده اید بنابراین درست نیست که از روی امیال خود اینچنین قضاوت کنید...

  سوالی از شما دارم!!! آیا می توان گفت خداوند نیمی از انسانها (زنان) را ناقص آفریده؟ مسلماً خواهید گفت خیر!

  پس باید توجه نمود که در اینجا منظور از کلمه (نواقص) یعنی تفاوت. و برای اینکه بیشتر مطلب را درک کنید از آیات قرآن مثالی می زنم زیرا کلمه تفاوت در آیه ی 3 سوره ی ملک (مَّا تَرَى فِي خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِن تَفَاوُتٍ) به معنای نقص و کاستی است.

  در نتیجه، امام عليه السّلام نمي فرمايند خدا زنها را ناقص العقل و الايمان و الحظ خلق كرده است بلکه می فرمایند: زنان در مقایسه با مردان در ایمان و بهره وری از اموال و عقل متفاوت اند و در ادامه می فرمایند: اما تفاوت ایمان بانوان، برکنار بودن از نماز و روزه در ایام (عادت حیض) آنان است و اما تفاوت عقلشان با مردان بدان جهت که شهادت زن دو برابر شهادت یک مرد است و علت بهره وری از اموال، آنکه ارث بانوان نصف ارث مردان است.

  و اما در قسمت های آخر این خطبه طبق آن چیزی که شما می گویید نیست بلکه مولا امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) از کلام خود نتیجه گیری کرده و می فرمایند پس، از زنان بد بپرهیزید و مراقب نیکانشان باشید. در خواسته های نیکو، همواره فرمانبردارشان نباشید تا در انجام منکرات طمع ورزند و منظور اینکه امام (ع) زن سالاری را نفی کرده و در مقابل زن شناسی را ترجیح میدهد.

  سوال دوم بنده از شما! همسر مولا علی (ع) کیست؟ آیا او هم (نعوذ بالله) ناقص العق است؟ آیا امام (ع) نمی دانند که حضرت فاطمه سرور زنان بهشت است؟

  پس ببنید که نباید ما اینچنین، از کلام ائمه برداشت های منفی کنیم بلکه آنان در اوج کمال و معرف بوده اند. علي قرآن ناطق است. علي خود كلام پروردگار است. علي شمع شب افروز عدالت است. علي حيدر كرار است.

  خرد را يافتم، گفتم علي كيست؟بگفت آنكس كه وصفش حد ما نيست

  در پایان می گویم که متأسفم که شما قدرت درک و فهم کلام امام را ندارید!!!

  وَ السَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
  یا علی...

  پاسخحذف
 24. حساب های دزدان جنبش غارتگرسبز دربانک های انگلیس و آمریکا

  میرحسین موسوی خائن 1میلیارد دلار
  مهاجرانی زنازاده 2میلیارد دلار
  کروبی شهوتران 3میلیارد دلار
  سردمداران افیونی جنبش غارتگر سبز هرکدام به تنهائی 10میلیارد دلار

  پاسخحذف
 25. حساب های دزدان جنبش غارتگرسبز دربانک های انگلیس و آمریکا

  میرحسین موسوی خائن 1میلیارد دلار
  مهاجرانی زنازاده 2میلیارد دلار
  کروبی شهوتران 3میلیارد دلار
  سردمداران افیونی جنبش غارتگر سبز هرکدام به تنهائی 10میلیارد دلار

  پاسخحذف
 26. حساب های دزدان جنبش غارتگرسبز دربانک های انگلیس و آمریکا

  میرحسین موسوی خائن 1میلیارد دلار
  مهاجرانی زنازاده 2میلیارد دلار
  کروبی شهوتران 3میلیارد دلار
  سردمداران افیونی جنبش غارتگر سبز هرکدام به تنهائی 10میلیارد دلار

  پاسخحذف
 27. حساب های دزدان جنبش غارتگرسبز دربانک های انگلیس و آمریکا

  میرحسین موسوی خائن 1میلیارد دلار
  مهاجرانی زنازاده 2میلیارد دلار
  کروبی شهوتران 3میلیارد دلار
  سردمداران افیونی جنبش غارتگر سبز هرکدام به تنهائی 10میلیارد دلار

  پاسخحذف
 28. حساب های دزدان جنبش غارتگرسبز دربانک های انگلیس و آمریکا

  میرحسین موسوی خائن 1میلیارد دلار
  مهاجرانی زنازاده 2میلیارد دلار
  کروبی شهوتران 3میلیارد دلار
  سردمداران افیونی جنبش غارتگر سبز هرکدام به تنهائی 10میلیارد دلار

  پاسخحذف
 29. مرگ برآمريكا
  مرگ براسرائيل
  مرگ برانگليس
  مربرمفهين بي درد
  مرگ بردروغگوي وطن فروش
  مرگ برمنافق
  مر برنوشين فاسد افيوني زنا زاده هرجائي

  پاسخحذف
 30. دوست عزیز نظریه شما محترم است ولی با آن موافق نیستم این بحث که ما ایرانی ها کارمان خیلی درست بوده آنها آمده اند ما را خراب کرده اند حرف احساسی است این گونه تندرویهای ما را به جایی نمیرساند یک جاست شما به مذهب به عنوان یک عامل مخرب در سیاست معترض هستید و اینکه دخالت مذهب بیرون فضای خانه موجب تخریب بنیادهای اجتماعی میشود من با شما موافقم و این ارتباطی به اسلام ندارد به طور کلی دخالت هر نوع مذهبی در سیاست موجبات فساد هر دو نهاد را فراهم میکند اما توهین به یک عقیده به صرف عملکرد نامناسب عده ای آن هم در شرایط فعلی مناسب نیست من فکر میکنم انتقاد شما به کسروی به نوعی از همین تندرویهای غیر منصفانه نشئت میگیرد، مذهب به هر شکل و هر نوعی مشتی افکاری قدیمی است که در خلوت افراد و برای یاری گرفتن از خداوند کاربرد دارد حالا زبانهای مختلفی دارد اگر در همین حد باشد به نظر من اشکالی ندارد اما شما بهتر است از هجمه خودتان بر علیه دخالت آن در سیاست استفاده میکردید این شما را بیشتر موفق میکند و مقبولتر هم هست !! من نه تنها با دخالت مذهب در سیاست بلکه در ساز و کارهای فرهنگی و اجتماعی و حتی ازدواج هم موافق نیستم قوانین اجتماعی بر اساس نیازهای جامعه و ضرورتهای زمانی باید تدوین شود نه قوانین جوامع ساده 1500 سال پیش !! حالا اگر برخی افراد به دنبال قوانین زرتشت چندین هزار ساله اند که دیگه بدتر !! اگر حرف شما این است که مذهب به طور کلی عامل مخربی است و نباید در سیاست دخالت کند من موافقم ولی اگر میگویید ما آدمهای خوبی بودیم و دینمان حرف نداشت و عربها آمدند نابودمان کردند و الان دوباره باید برگردیم زرتشتی بشویم با شما موافق نیستم ...

  پاسخحذف
 31. در ادامه ..
  امیدوارم از انتقادات اینجانب ناراحت نشده باشید دوست خوبم نوشین تاکید شما بر ملیت ایرانی ارزشمند است اما عزیز من اولین چیزی که یک ملت را خراب میکند تعصب بر داشته های خود ساخته و پرهیز از هرگونه نقدی است ! اولین چیزی که کشور ما نیاز دارد یک نقد اجتماعی درست است نقد چیز خوبی است کاری که کسروی انجام داد و بر خلاف نظر شما معتقدم ظرافتهای لازمه را به خوبی رعایت کرد !
  تاریخ نشان میدهد که بیچارگی و بدبختی ما ایرانینان ریشه در این1500 سال ندارد ریشه در همه تاریخ ما دارد ! شرایط جغرافیایی و تحیل همیشگی معیشت کوچ نشینی باعث شد که همیشه جنگ بین اقاوم یکجا نشین و اقوام کوچ نشین موجبات سقوط تمدنهای نوپا و ایجاد حکومتهای کوچنشینان بیگانه با تمدن را فراهم میکند
  و تا این حکومت نیمه بربر دوباره بتواند خودش را جمع و جور بکند وابزارهای تمدن رو بازشناسد باز هم میبینیم که یک کوچ نشین دیگر که به خاطر خشکسالی و یا مرگ و میر دامی به فلاکت افتاده بود به آنها حمله میکرد و آنها را نابود میکرد و یک حکومت جدید بنا مینهاد و روزی از نو روزگاری از نو !! در این اقلیم خاص و قرار گرفتن در بین شاه راه عبور تمدنهای مهاجم اطراف همیشه تمدن در معرض قتل و کشتار بوده است ! به خاطر نوع اقلیم مذهب از جایگاه قدرتمندی برخوردار بوده و همیشه یا حامی حکومت و یا خود نهادی حکومتی بوده است ! شاهان ما یا فرزند اهورا مزدا بوده اند یا خلیفه الله یا امیرالمومنین یا ظل الله یا سلطان ملک و دین و کمر بسته امام رضا و این اواخر هم که نایب امام زمان !! همیشه و همیشه همین بوده و هست در این جوامع به خاطر نوع معیشت و ابزار تولید فرزندان پسر جاسگاهی ویژه داشته اند و فرزندان دختر در نهاد خردتر قرار میگرفته اند افراد در خانواده فقط امیت داشته اند و ناچارا در مقابل پدر گوش به فرمان و فاقد اختیار ! پدرانشان هم در مقابل رئیس طایفه و آنها در مقابل رئیس قبیله و روسای قبایل در مقابل رئیس ایل و سپس ایلخان ! در چنین هرم قدرتی انسانها مشتی موجود بی خاصیت بوده اند ! همه فقط مشتی رعیت و برده در خدمت ارباب بوده اند ! در چنین جامعه ای چه فرقی میکند ارباب که باشد ! تقریبا تمامی مهاجمان بزرگ به ایران موفق بوده اند و در این کشور آنقدر مانده اند و کسی بیرونشان نکرده تا خودشان ایرانی شده اند ! نمونه اش جانشینان اسکندر که حکومت سلوکیه را بنیاد گذاشتند ! ادامه ...

  پاسخحذف
 32. در چنین جامعه ای با بنیادی چنین قوی از استثمار انسانی چه از لحاظ فکریو چه از لحاظ فیزیکی طبیعی است که مفاهیمی چون میهن پرستی مفاهیم غریبه ای است در کجای ادبیات قدیمی ما آنقدر که از شاه پرستی حرف به میان آمده از میهن سخن به میان آمده گنده شاعران ما که به خال هندوی یک خانم سمرقند و بخارا حواله میفرموده اند ! در همه جا مدح است و ثنای شاه !! همین شاه نامه ما عمده اش مشتی رجز خوانی شاهنشاهی است آدمهای عادی هیچ هم نیستند در قصه هایمان برای حرکت از یک طبقه به طبقه دیگر نیاز داریم به غول و چراغ جادو و الا کرباس فروش همان کرباس فروش خواهد ماند و شاه همان شاه ! نگاهی به ادبیات خودمان بیندازید ! آنچه گفته شده یا از سر عافیت طلبی است و یا از سر تحجر و خشک مغزی ! یا برده ملا و امام بوده ایم یا برده اهورا ! چه فرقی میکند ! اگر همین چند صد سال پیش چندتا دانشجوی ما نمیرفتن خارجه و ممالک فرنگ که یاد بگیرند بابا جان غیر از اهل بیت و قسم و بلد و ده کوره اشان چیزی به اسم وطن هم هست و غیر از شاه بقیه مردم هم آدمیزاد هستند نه فقط مشتی رعیت که هنوز هم همان بودیم که بودیم ! تا بحث از شمشیر بود که خوب برای حرف زدن حرف داشتیم ! اما در آزادگی است که علم رشد میکند و سالک به هدف میرسد ! ما عمری است که در فکرمان هم برده ایم ! یا تند رفته ایم یا اینکه کند بوده ایم ! 2500 سال پیش آنها جمهوری داشتند ! ما چه داشتیم شاهمان فرزند اهورا بود ! من فخری ندارم به گذشته ام بکنم برعکس باید این اسطوره های خیالی را شکست و نقد کرد این حرفهای مفت پوسیده را دور ریخت و نشست و زندگی کردن را از غربی ها یاد گرفت و زندگی کرد

  پاسخحذف
 33. درود نوشين جان
  واقعاً نميدونستم به علت عادت ماهانه به زنها انگ ناقص العقل بودن رو زدن!!! چيزي از اين مسخره تر و بي ربطتر نشنيده و نخونده بودم! اگه ميدونستن حكمتش از نظر علمي چيه اينو نميگفتن!

  اون بسيجي ولايت مدار هم انگار بدجوري مدارهاش قاطي كردن! بدبختهاي بيچاره...بيشتر دلم واسشون ميسوزه تا ازشون بئم بياد...از حيوون هم پست ترن...
  لعنت به اسلام ناب محمدي كه اين موشهاي فاضلابي رو پس انداخت...

  به روزم رفيق...

  پاسخحذف
 34. درود
  زیبا بود
  مرگ بر آخوند
  تارنگار قدرتمند شما در لیست نیک اندیشان آریایی اصلاح شد...
  پاینده ایران
  بدرود

  پاسخحذف
 35. جنبش سبز لطفاً به این سوال ها پاسخ دهید.

  از تمامی مبارزان جنبش سبز دعوت میکنم تا به این وب مراجعه کرده و پاسه سوالات مورد نظر را بدهند.
  www.rahrovaneraheakbar-m6.blogspot.com
  تنها یک هفته برای دادن پاسخ فرصت دارید.
  با پاسخ های خود نشان دهید که ما بی شماریم.

  پاسخحذف
 36. پاسخ به همه نوشین های دنیا که خود را تنها دادرس زن زجر کشیده ایرانی میدانند:

  اسلام را پذیرفته ام بدون فرهنگ عرب و علم و پیشرفت را بدون فرهنگ غرب...


  دوستشان دارم... همان ارواح مقدسی که قرن هاست مردمان کشورم آنها را می ستایندرا دوست دارم ... برایم مهم نیست از کدام نژادند که من نه در شعار بلکه به حقیقت نژاد پرست نیستم... همان انسانهای خردمندی که از دانشمندان و بزرگ زادگان بودند و اجداد من آنان را به عنوان رهبران خود برگزیدند و از میان همه گلهای دنیا گلچین کردند و نامشان را امام نهادند را دوست دارم ...

  سرو قدی چنین دلکش تو گویی چشم از او برگیر

  برو کین وعظ بی معنی مرا در سر نمی گیرد

  کدام یک از مظاهر تمدن و تکنولژی در ان زمان که روحم در میان دیوارهای بلند غربت اسیر بود به کمکم امد ... من چطور کسی که هربار صدایش کردم جوابم داد را به این قوطی کبرینهای اهنی و این موجودات بی جان الکن که نامهای زیبا بران نهاده اند معاوضه کنم... این به ظاهر روشنفکری ها برای صاحبانش چه به ارمغان اورد تا دلیل من شود در پای نهادن در جای پایشان....

  فروغ فرخزاد شاعره محبوب من وسمبل زن متجدد ایرانی چه بدست اورد از این غول اهنین تجدد که شوهرش ، زندگی اش، کامیارش را از او گرفت و در عوض شهرت و ثروت و آزادی ولذت ...هرچه خواست به او بخشید....و در اخر همان غول فلزی بی رحم که مظهری از مظاهر تکنولژی بود تن بی پناهش را در مچاله های آهنی خودرواش اسیر کرد و به کام مرگ فروبرد..او را فروغ نازنین رازمانی که ۳۳ سال از عمر کوتاهش می گذشت و درست زمانی که داشت به این حقیقت پی می برد که:

  خورشید مرده بود
  و هیچ کس نمی دانست
  که نام آن کبوتر غمگین
  کز قلبها گریخته ایمان است! (ایه های زمینی )

  جرا جانش را گرفت ونای نازکش را شکست...چرا امانش نداد... چرا به این زن مهلت نداد تا بگوید که از هرانچه به او داده بیزار است ..ازهمه ان لذتها و از همه ان جایزه های پست که در مقابل ، هستی اش را ستانده بودند... تجدد چه نصیب فروغ کرد که پایم را جای پای او بگذارم... کی تنهاییش را پر کرد... چطور خدایی که همه تنهایی ام را به زیباترین شکل اراسته کرده به این تاج دروغین تمدن هرزه غرب بفروشم.... چطور این چهارده روح مقدس را که هر لحظه همراه من هستند رها کنم و به طمع کف زدنهای چندش آورشان و نگاهای تحسین کننده هرزه شان جامه مندرس فرهنگ غرب را به تن کنم...

  جنازه های خوشبخت ... جنازه های ملول ... جنازه های ساکت متفکر... جنازه های خوش برخورد ، خوش پوش ، خوش خوراک،...در ایستگاههای وقت معین،....و در زمینه مشکوک نورهای موقت.....و شهوت خرید میوه های فاسد بیهودگی...

  فروغ مگر بهتر ازاین هم می توانست مسخره تان کند ... شما را با همان لباسهای زیبا که چون کفنی بر تن مردگان است وشهوت خوردن و خوابیدن و نوشیدن گندیده های تمدن و تجدد ....دیگر فروغ باید چه طور بگوید که از دنیای شما بیزار است ...چطور بگوید که از انسانیت چیزی جز تفاله ادمها باقی نگذاشته اید...

  و این زن متجدد متمدن که روشنفکرانه روابط باز جنسی اش را با زبان شعر در گو ش همگان زمزمه میکرد چگونه وبا چه زبانی بگوید که از همه چیز و همه کس بیزارشده است... از همه این مثلا روشنفکریها و متجددمابی ها ...چطور بگوید که همه ان روشنفکر بازیها و سنت شکنی ها پشیزی برایش نیارزید...چطور واضح تر از این فریاد کند وقتی برای فرار از تعفن این تمدن دروغین به جزامخانه پناه برده بود...

  کدام قله کدام اوج؟

  مگر تمامی این راههای پیچاپیچ

  در آن دهن سرد مکنده

  به نقطه پایان نمی رسند؟

  به من چه دادید، ای واژه های ساده فریب

  و ای ریاضت اندامها و خواهشها؟

  اگر گلی به گیسوی خود می زدم

  از این تقلب ، از این تاج کاغذین

  که بر فراز سرم بو گرفته است، فریبنده تر نبود؟

  پاسخحذف
 37. این عکس چه جالبه ...
  احتمالن رهبر باسن خودش رو اینجا گذاشته بوده و این طفلک ها دارن جای باسن وی را می بویند و میبوسند !
  حضرت علی هم که تشریف آوردن و کامنت دادن .. چقدر هم بی ادبن ایشون ... !
  --
  خطاب به برخی دوستان ...
  شما اسلام رو نپذیرفته اید ! شما مسلمون به دنیا اومدید .... برای این مسلمون به دنیا اومدید که اعراب با خونریزی و تجاوز ، اجدادتون رو مجبور کردن مسلمان بشن ... اگر خوشتون میاد که بحثی نیست ...
  ولی اگر نه ؛ بیاید فکر کنید چرا این اسطوره ای رو که از علی ساختن فقط 10 درصد از خود شما مسلمان ها (شیعه) قبول دارید ؟
  علی گفته زن ها ناقص العقلن ... خوشتون میاد ؟
  --
  علی شوهر بیوه زنان بود و پدر یتیمان ...
  ولی چه کسی اونا رو بیوه و یتیم کرده بود غیر از خود علی و دار و دسته ی محمد ؟
  چه نیازی بود که اونارو یتیم کنه و بیوه ؛ بعد هم ازشون مراقبت کنه ؟
  دو زار فکر کنید !
  --
  بدرود نوشین جان . پیروز باشی .

  پاسخحذف
 38. درود بر نوشين نمي دانم چرا اين كساني كه دم از مذهب مي زنند تنها فحش و ناسزا مي دن چرا هيچگاه هيچ پاسخ منطقي ندارند با خوندن مطلبت و پاسخ برخي از مذهبيون بسيار متاسف شدم

  پاسخحذف
 39. جوابی دوباره از مدیر وبلاگ به سارا خانمپنجشنبه, ۲۴ دی, ۱۳۸۸

  سارا خانم از نظری که در وبلاگم گذاشتی فهمیدم شما با قوانین اروپائیان مخالفی
  شما جواب یک سوال من را بدهید
  ما در روی کره زمین دو عقیده داریم یا باید طبق قوانین سکولار اروپا شویم که آنهم ایراد هائی دارد یا طبق قوانین اسلام و بعدشم شیعه و بعدشم عقاید آخوندها که مثل علی بن ابیطالب میگویند ما قران زنده هستیم یعنی هرچی آخوند میگه باید عبد و عبید باشیم درضمن یاد آوری کنم در کتابهای آیت الله ها که همان آخوند ها هستند میگویند به کفش آخوند نباید بگوئی کفشک پس باید بعد از اسلام و بعد از شیعه به حرف آخوند زمانه باشیم و هیچ اعتراضی هم به انها نکنیم!!
  به هر حال سوال من اینست که ما یا باید اروپائی باشیم یا طرفدار عقاید اسلام و بعد شیعه و بعد آخوندها ؟ !!
  درضمن یاد آوری کنم به اندازه تعداد آخوند قوانین هست
  شما و من و همه میدانیم که آخوندها سر قوانین فقهشان چقدر هم با هم اختلاف داردند و دعوا یکی از بزرگترین اختلافها و دعوایشان اختلاف عقیده منتظری با خمینی بود سر اصل ولایت فقیه یعنی ما مردم خیلی بدبخت تر از اونی هستیم که هستیم به هر حال شما بگوئید از این دوراه بالا یعنی اروپا و راه دوم اسلام و شیعه و یک عالمه آیت الله با عقاید مختلف ما کدام راه را انتخاب کنیم ؟!!!
  درضمن یاد آوری کنم اسلام قرانی پر است از ضد و نقیض شیعه و حدیث ها هم ضد و نقیض دارند اگر چه خمینی در کتابش گفته حدیث ها ضد و نقیض ندارند ولی دارند آخوندهای رساله دارم ضد و نقیض دارند حالا شما کدام راه را انتخاب میکنید؟!!!! راه اروپائی ها که بهتره اقلا" قوانین بروز تری هستند و میشود بدون ترس از محاربه با خدا شدن باز هم بروزش کرد

  پاسخحذف
 40. سلام
  هم من و هم شما می دانیم که اسلامی که در حال حاضر در دنیا وجود داره فقط یک کپی از اسلامه و اون دینی که آخر از همه ادیان آمده این نیست.خیلی از فرهنگهای زشت و ضد حقوق زنان هم از عربستان اومده چرا که اسلام از این سرزمینها اغاز شد.نباید اینقدر راحت در مورد اسلام قضاوت کنیم.اسلامی که در کشور ماست سلیقه ایه.

  پاسخحذف
 41. جوابی دوباره از مدیر وبلاگ به هیچکسپنجشنبه, ۲۴ دی, ۱۳۸۸

  هیچکس جان من اصلا" با هیچ دینی موافق نیستم اگر مغ های زردشتی دین درست نمیکردند و دکان دین را راه نمینداختند و فقط به حرفهای زردشت اکتفا میکردند وضع ایران الان حتما" طور دیگری بود ولی دین درست شد و مردم بوسیله دین گمراه شدند و بدام اسلام هم افتادند یکی از اشکالات همین دین بود ولی متاسفانه درست شد
  من معتقدم دین باید از سیاست جدا شود ولی برای جداشدنش شما چه راهی را پشنهاد میکنید؟
  فقط اینرا بدانید ولتر بیش از 8000 غلط به دین یهودی گرفت و مبارزه کرد در نتیچه چند صد سال پیش اروپائیان از دست دین در سیاست راحت شدند ما هم باید همان راه را منتها در قرن 21 برویم ولی اگر شما کاری بغیر از جنگ فرهنگی بدون شمشیر و سر بریدن های ما بلدید لطفا" یاد بدهید تا راه ولتر را نرویم من جدا" دلم میخواد بدونم فقط دوباره میگویم ما اگر بفهمیم و در دلمان را بریزیم توی دلمان مثل اروپائیان نمیتوانیم دین را از سیاست جدا کنیم مگر اینکه جادو جنبل بلد باشیم ولی من انسانم و راه انسانی همین است جنگ فرهنگی بدون اسلحه من و ما
  هیچکس جان ما که اسلحه نداریم فریاد و فحش های رکیک هم نداریم زندان و دروغ و تقیه هم که نداریم و بلد نیستیم و شکنجه هم نداریم خوشمان هم نمیآید از این چیزها جنگ فرهنگی هم نکنیم پس میماند جادو جنبل که من آنرا هم بلد نیستم و نمیخواهم بلد باشم
  درضمن تا یادم نرفته بگویم ما در ایران باستان کامل و درست نبودیم ولی تمدن و صنعت داشتیم همین مزایای ما به اعراب بی تمدن هست که دلم را میسوزاند اگر دین زردشتی نبود و فقط خود حرفهای زردشت بود ما بدام اعراب بیابانی نمیافتادیم و برنامه دیگری داشتیم

  پاسخحذف
 42. درود
  نوشین عزیز تو دادگر بودن علی را میپذیری؟خب اگه نمیپذیری پس نباید توقع دیگری هم ازش داشته باشی.اون تازی در اندازه ی درک و فهم خودش سخن گفته(یاوه گفته).اون فرتور اول هم یک مشت گوساله که نه پست تر از حیوان اند که جای کون رهبر چکه ایشون رو بو میکنند.آخه به دم کونش ویکس مالیده بود.اینا هم بیچاره ها دماغاشون گرفته اینجوری میخوان راه مجرای تنفسی شون رو باز کنن
  اونی هم که به نام ایرانی برات پیغام گذاشته بود سخنش درست است :لعنت بر آل محمد.الته چه بگویم که ایشون آلی هم نداشت.و من نمیدونم چرا میگن سید اولاد پیغمبر.آخه مگر محمد پسر داشته که اون توله هایی که دخترش پس انداخت بشن اولادش؟!
  اون بسیجی هم آشکار ست که چه خواهر مادر هلویی داره که میخواد بهشون تجاوز کنه.آفرین به غیرتت.اینو میگن ذوب شده در ولایت
  ولی اونی که در پیغام ها سخن از مغالطه زده بود باید گفت کی مغالطه میکنه؟ما یا شما که از هر واژه هزاران چم کذایی میگیری برای ماله کشیدن؟!
  و در پایان آن کسی که سخن از اینکه باور های ما نژاد پرستانست میزنی.باشه ما نژاد پرست.ولی آیا تو مسلمان هم نژاد پرست از نوع دینی نیستی که همه به غیر خودتان را نجس مجوس ... میخوانید؟
  در پناه اهورا

  پاسخحذف
 43. نوشین خانم دوباره تاکید کردید بر اینکه ما در آن زمان چه بودیم و چه کردیم ! من برای شما حاضرم اثبات کنم که آن زمان هم صفات نکوهیده فراوان داشتیم ! آن زمان هم گیر خرافات و ارتجاعهای زیادی بودیم ! اگر هم پیشرفتی داشتیم ضروریات جغرافیایی بوده است وقتی منابع آب محدود بود ناچارا جمعیتهای انسانی حول منابع آب جمع شدند و با تجمع آنها اولین شاخه های تمدن ایجاد شد نیاز به تامین آب برای دام و کشاورزی و اب شرب موجب ایجاد مدیرتهایی در تهیه آن شد و رشد این منابع ثروت تولید شد که به تبع آن تمدن رشد کرد ولی در همین سقف متوقف شد در حالی که در اروپا به خاطر عدم محدودیتهای جغرافیایی بیش از آنکه انسان دغدغه شکم و امنیت داشته باشد میتوانست به خودش هم فارغ از خدایان فکر کند ! در حالی که ما شاهانمان شاه شاهان و نماینده خدا بودند در آنجا خدایان هم در کوه المپ مجبور به اشتراک در خدایی و شور و مشورت بودند به عبارتی در فرهنگ اروپایی حجتی خدا هم جرات دیکتاتور شدن نداشت ! در ادبیات مثلا در دوزخ "دانته" میبینیم که این شاعر در داستان خود اینگونه تصویر میکند: افرادی که خودکشی کرده اند در جهنم با فاصله کمی از شیطان عذاب میشوند ولی یکی از سرداران رمی که خودش را به خاطر اعلام دیکتاتوری سزار و از دست رفتن آزادی بر روی پله های مجلس سنا کشت دروازه بان بهشت کرده است در همه ادبیات ما چنین ستایشی از آزادگی وجود ندارد چه قبل از اسلام و چه بعد از اسلام اگر ملت ما ملت آزاده ای بود چرا باید اعراب برای همیشه بمانند !! چرا باید همه غارتگران این کشور به کمک وزرای ایرانی بر مردم حکومت کنند !! نتیجه آنکه شما اولین ایراد متوجه مردم خودتان است نه اعراب و مغول و امثال آن گرچه آنها هم بی تقصیر نبودند!اما چه کسی میتواند به مردان دنیای باستان بگوید چرا حمله کردید محدودیت منابع باعث جنگ بوده هست و خواهد بود!این نتیجه جبر جغرافیای کشورتان است !
  بنابراین بهتر است به جای آنکه استخوانهای چند هزار ساله را از زیر خاک بیرون بکشید و بر سر آنها دعوا کنیم بهتر است بشینیم و فرهنگ خودمان را نقد کنیم

  پاسخحذف
 44. اما در مورد اینکه میگویید پس باید چه کرد ! خب راهش دور کردن عادتهای بد ماست ! یکی از این عادتهای بد دخالت دادن مذهب در همه امور است !! مشکل همه روشنفکران ما این بوده که به جای آنکه وقتشان را صرف این بکنند که دین را فقط از سیاست جدا کنند دنبال حذف خود دین هستند ! خب این شما را به جایی نمیرساند زحمت بقیه روشنفکرانی را هم که در این زمینه کار کرده اند به باد میدهید !! وقتی چنین چیزهایی را در وبلاگتان مینویسید من کاری ندارم درست نوشته اید یا غلط احساسات بسیاری از افراد را جریحه دار میکنید خب خیلی ها درست یا غلط اعتقاد دارند ! نتیجه این میشود که کل حرف شما را ببرند زیر سئوال ! بگویند اصلا این آخوندها راست میگوند اگر اینها بیاییند نمیگزارند ما نماز بخوانیم دعا کنیم و امام رضا را زیارت کنیم ! من دنبال کوتاه کردن دست فلان پدرسوخته از ثروتهای کشورم هستم به من چه که فلانی میود برای حسین قمه میزند خودش را کلب حسین معرفی میکند روز عاشورا به گردن خودش افسار میاندازد ! گور پدرشان اینقدر بزنند تا نفسشان در بیاید ! من میگویم آقا جان نماز و دعایتان مال خودتان ولی این نباید کاری به سیاست داشته باشد جفتش خراب میشود !! این را خیلی هااز من می÷ذیرند ! اما اگر یک هویی به ملتی که چند هزار سال است درگیر مذهب است بگویم اقا همه اش کشک است که نمیشود ! حرفم را نمیخواند نتیجه اش هم میشود همین کامنتهایی که نوشته اند ! خب چرا آب میریزید به اسیاب دشمنهای ما ! ما چه خاکی باید بریزیم تو سرمان با شما روشنفکرانی که توی برج عاج داد میزنید هیچ کس حرفتان را نمیفهمد به بهانه شما همه زحمات افراد دیگری را که در جنگ حقیقی با استبداد هستند به باد میدهید !! میگید ما چه چاره ای داریم ! چاره اش همین است که اگر نمیتوانید احساساتتان را کنترل کنید دیگر ننویسید ولش کنید !! این بهترین کمک است ! الان مبارزین حقیقی نه توی وبلاگ و پشت اسامی ساختگی که در زندانها رو در روی این استبداد ایستاده اند و بازجوها نوشته های بی فایده امثال شما را چماق کرده اند توی سرشان که بله شماها میخواهید بیایید دین را براندازید !! خب این حرفهایی که شماها میزنید را خیلی بلدند اگر نمیگویند به خاطر هزار و صدتا دلیل و سیاست است ! اگر اینقدر مشکل دارید صبر کنید اینها بروند مردم ذهنش باز شود آن وقت بنشینید از صبح تا شب بنویسید و بگویید علی فلان بود بهمان ! چه دردی از شما دوا میکند !! مشکل من الان 300 میلیارد دلار بودجه است که گم شده مشکل سرمایه های فروانی است که تباه میشود !! من اگر سیاسی نمینویسیم چون گاهی وقتها حس میکنم بد نوشتن از ننوشتن خیلی بدتر است ! این حریمی که شما وارد شده اید خیل تخصصی است و رویکرد شما موجب آسیب میشود !

  پاسخحذف
 45. جوابی دوباره از مدیر وبلاگ به هیچکسپنجشنبه, ۲۴ دی, ۱۳۸۸

  هیچکس جان میگوئید صبر کن اینها بروند بعد بنویس اینها نمیروند تا مردم نفهمند که دین و مذهب و آخوند کارش اشکال دارد
  زمان رضا شاه اگر رضا شاه استبداد و تحکم نمیکرد هیچکس چادرش را بر نمیداشت اگر هم میخواست بردارد پدر و مادر و خاله زنکهای تو خونه و برادرهای گردن کلفت توی خانه ها نمیذاشتند بایستی رضا شاه با چماق بر سر زنها بایستد برای درست کردن آدمهای توی غرقاب 1400 ساله دین و 400 ساله شیعه فرو رفته ایران سیلی خوردن خیلی هم خوبه
  ما مدرسه که میرفتیم اگر معلممان سخت گیری نمیکرد ما هم زیاد دنبال درس نمیرفتیم این خصلت انسان است که کمی هم باید مواظبش باشند وگرنه به بیراهه میرویم کمی سخت گیری برای خوشبختی ما لازم است سیلی خوردن برای آدم شدن لازمه دیکتاتور سفید برای مملکت لازمه ولی نه دیکتاتورهای سیاه از نوع دینی و آخوندیش
  درضمن بازهم میگویم که ولتر در چند سده گذشته کتاب نوشت و بیش از 8000 غلط به تورات گرفت به او هم پرخاش شد که به دین کاری نداشته باشد اما او راهش را رفت و در نتیجه دین از سیاست جدا شد و ملاهای مسیحی به توی کلیساها رفتند ما هم باید همان راه ولتر را برویم

  پاسخحذف
 46. سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
  کوروش هستم از بلاگ خانه ی رایمند
  با این اظهار نظر سارا خانم شروع می کنم ((من از بحث کردن خوشم نمی یاد وعقیده دارم نظر هیچکسرونمی شه تغییر داد مگر اینکه خودش بخواد که تغیرکنه و بهحقیقت دست پیدا کنه ... همانی که توعلی می خوانی مرد خردمندیست که در زمان خود به لحاظ علم و اخلاق کمک به یتیمان و مردمان فقیر شهره بود... با اون همه دشمنی که این مردد طول تاریخ داشته حتی یکنونه از بد رفتاری این مرد با زنانش ذکر نشده ...اینکه با بیوه زنان ازدواج کرد این فرهنگ عرب بود که زنان متعدد داشتند و تو اگر به فرهنگ دیگران احترام نمی گذاری پس چطورتوقع داری دیگران به فرهنگ ایرانی ما احترام بگذارند...دین زرتشت ویکتا پرستی و نمازهای پنج گانه اش ومنجی ابا و اجدادی ما سوشیانت با دین اسلام تطابق کامل داشت برای این بود که اجداد ما اسلام را پذیرفتند... مگر نمیگویی ایرانیان مردمان فهیم و باخردی بودند انها باهمان علم و دانش و خرد اسلام را برگزیدند چونبه حق نزدیکش دیدند...با توهین به مقدسات یک سری انسان به توچه می رسدجز پاسخی مشابه که توهین به مقدسات توست .. و خدای تو و خدای انان یکیست و نامهای متفاوتبر ان نهاده اید و مهدی انها و سوشیانت تو یکی ست که منجی بشریت و انسانیت است... موفق باشی دوست هرچند نظرات تو شبیه من نیست ...))
  یادم با یکی از دوستام در مورد نقش عایشه در زندگی پیامبر اسلام تبادل نظر می کردیم و کلی حال می کردیم یکی اون می گفت یکی من البته با اتکا به تجربه هایی که از خوندن منابع مختلف کسب کرده بودیم جفت مون به نتیجه های مشترکی می رسیدیم و تقریبا با هم هم نظر بودیم اما نکته ای که مارو سر دو راهی اختلاف نظر قرار می داد داستان ازدواج های پیای پی پیامبر بود که کلیدی ترین موردش ازدواج پیامبر با عایشه 6 ساله بود و مورد ماریه کنیز پیامبر بود که حفصه دختر عمر یکی از زنان پیامبر شاهد اون نزدیکی جنسی در منزل خودش بود که دوستان می توانند برای اطلاعات بیشتر به جزء بیست و هشت قرآن و سوره ی تحریم برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنند البته باید فقط ترجمه ی فارسی را بخوانند تا متوجه منظور نظر گردند باری بعداز این اختلاف نظر ما به جایی نرسیدیم و آن دوست برای رفع تکلیف در انتها گفت : بالاخره یه حکمتی در ازدواج پیامبر اسلام با 50 سال سن با عایشه ی 6 ساله بوده و داستان ماریه آن کنیز پیامبر که حفصه همسر خودش در منزل خودش شاهد آن اتفاق بود حتما وجود دارد حالا این حکمت چیست الله و اعلم ؟
  اظهار نظر سارا خانم هم دقیقا مثل همین قضیه بحث ماست آیا کل اسلام فقط سیر کردن شکم گشنه های مسلمانان اسلام است بزرگترین دق دقه ی آن رسیدگی شبانه ی بزرگان قدرت و معرفت به یتیمان بی پدر و مادرش می باشد آه راستی از فرهنگ اعراب در تعداد زوجین صحبت کردی سارا خانم این یک فرهنگ نبوده بلکه صول زندگی جزیره ی آدم خوارن هم در مقابل این فرهنگ زانوی احترام می زند من شما به برسی دقیق منابع مختلف از قرآن گرفته تا منابع اهل سنت و اهل تشیع و اهل فرنگ و غرب و شرق دعوت می کنم تا بلکه کمی در دیدگاه شما چرخشی ایجاد گردد تا اینچنین به مانند آن گوسفندان در قلعه ی حیوانات جوج اورول فقط از شعار چهارپا خوب دو پا بد را سر ندهید البته لازم به ذکر است این بنده ی حقیر قصد هیچگونه توهینی ندارم برای اطلاع بیشتر اگر کتاب قلعه ی حیوانات را مطالعه کنید متوجه صداقت گفتار و کلام بنده می شوید و می توانید نقش خود را اگر دوست داشتید نقش اسنوال را برای خود برگزینید. اما در کتاب (( زنان پرده نشین و نخبگان جوشن پوش )) خانم فاطمه مرنیسی اهل کشور مراکش و یکی از مسلمانان اهل تسنن این فرهنگ تعداد زوجها را اینگونه در شبه جزیره جاهلیت عنوان می کند که یک زن در عین واحد با 10 مرد طرف می شده و بچه ای که از آن زن بدنیا می آمد با حضور آن ده نفر و به نمایندگی یکی به نیابت از 9 طرف دیگر کودک دو یا سه روزه را با شباهت هایی که خود آن نماینده در آن 10 نفر می دید پدرش را برای آن کودک دو روزه مشخص می کرده باری جای صد تاسف برای این فرهنگ بالا که حتی بعد از دوران جاهلیت هم در شکلی دیگر با جعل عناوینی بنام صیغه و تعدد ازدواج ها همان روش و فرهنگ دوران جاهلیت به مسیر خودش ادامه می داد که در اصل دیگر به این بحث در این چهارچوب ما جایی ندارد زیرا تعداد منابع مختلف از موافق و مخالف بقدری زیاد است که ما بندگان پاک خداوند را در مقابل یکدیگر قرار می دهد
  این کامنت ادامه دارد .............

  پاسخحذف
 47. ادامه ی کامنت قبلی ... (2)
  سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
  کوروش هستم از بلاگ خانه ی رایمند


  خطبه اى از حضرت (ع ) پس از فراغت از جنگ جمل
  (( اى مردم ، بدانيد كه زنان را ايمان ناقص است و بهره منديهايشان ناقص ‍ است و عقلهايشان ناقص است . اما ناقص بودن ايمانشان از آن روست كه در ايام حيض از خواندن نماز و گرفتن روزه معذورند و ناقص بودن عقلهايشان ، بدان دليل است كه شهادت دو زن برابر شهادت يك مرد است و نقصان بهره منديشان در اين است كه ميراث زنان نصف ميراث مردان است . از زنان بد بپرهيزيد و از زنان خوب حذر كنيد و كار نيك را به خاطر اطاعت از آنان انجام مدهيد، تا به كارهاى زشت طمع نكنند. ))
  کمال معنوی عایشه :
  بخاری در باب ازدواج مردان با دختران در رابطه با ازدواج محمد (ص) با عایشه چنین می گوید : (( رسول خدا خواستگاری عایشه را از ابوبکر کرد ، ابوبکر گفت : من برادر تو هستم پیامبر فرمود : تو در دین خدا و کتابش با من بردار هستی و ازدواج دختر تو برای من حلال است . ))
  بخاری به نقل از خود عایشه می گوید : (( رسول خدا مرا عقد نمود در حالی که من (6) ساله بودم و زمانی که به مدینه آمدیم . روزی من در میان طایفه ی بنی حارث مشغول بازی بودم و پراکنده و گرد آلود شده بودم ؛ مادرم ام رمان به سوی من آمد و من با رفقایم تاب بازی می کردم و مرا تاب می دادند مادرم مرا صدا کرد و به طرف او آمدم و نمی دانستم برای چه منظوری صدا می کند ؛ دستم را گرفت تا مرا به در خانه آورد و من نفسم تند تند می زد تا اینکه کمی نفسم آرام گرفت و بعد کمی آب برداشتم و صورتم را شستم مادرم مرا داخل خانه کرد زنانی از انصار در خانه ی ما بودند ؛ آنها گفتند : خیر و برکت باد ! مادرم مرا به دست آنها سپرد و آنچه که از سر و صورتم پریشان بود آرایش دادند و مرا به خانه ی رسول خدا بردند که من در آن روز (9) سال داشتم .
  عایشه در آن موقع زبان زد بود و مدعیان بلاغت و بیان در برابر او عاجز بودند ، حاضر جواب و زیرک و شیرین سخن بود و نطق و بیانی فصیح و دلنشین و طبعی زنده داشت سخنانش را در کمال بلاغت و رسایی ادا می کرد . فضایل زیادی برای عایشه قایل شده اند که یکی از آن فضایل این است که ابوموسی اشعری و انس بن مالک از قول رسول خدا روایت می کند (( برتری عایشه نسبت به زنان مثل برتری تردید بر دیگر غذاهاست . ))
  عایشه دختری باهوش و ، زود فهم ، معقول و مودب بود که توجه حضرت را جلب می نمود و پیامبر با او به گفتگو می پرداخت و بخاطر همین صفات عالی و پسندیده و جذاب حضرت رسول او را نوازش و محبت می کرد و غالبا به مادرش ام رمان می فرمود که این دختر را آزرده خاطر مکن و یک روز چشمش به عایشه افتاد و او را مگین و رنجیده دید با سرزنش به مادرش گفت : من به تو وصیت نکردم که عایشه را آزرده خاطر نکنی ؟
  این کامنت ادامه دارد .............

  پاسخحذف
 48. خانم نوشین تو و امثال تو اسلام را نشناخته اید .......
  اصلا میدانی اسلام چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اسلام را از درون یشناس نه به اشخاص و افراد مثل اخوند ............

  پاسخحذف
 49. ادامه ی کامنت قبلی ... (3)
  سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
  کوروش هستم از بلاگ خانه ی رایمند


  و دیگر اینکه :
  خداوند متعال درباره ی تبرئه ی او در قرآن آیاتی نازل فرموده ، مواردی از اختصاصات عایشه از قبیل بستری شدن پیامبر درخانه ی او در حالی که سرش در آغوش عایشه بود رحلت فرمود و آخرین چیزی که وارد دهان پیغمبر شد آب دهان عایشه بود و اینکه پیغمبر در خانه ی او دفن شد . عایشه در سال پنجاه و هفت شب سه شنبه هفتم رمضان در مدینه فوت کرد . اما با تمام این اوصاف پیامبر گرامی اسلام بعد از ازدواج با عایشه باز هم ازدواج کرد . اما برتری عایشه که در ده مورد است و از زبان خودش گفته مورد اتفاق نظر علمای اهل سنت و اهل تشیع است که از این قرار است :
  اول : پیامبر هیچ زن باکره ای جزء من نگرفت .
  دوم : هیچ یک از زنان او پدر و مادرشان با پیامبر هجرت نکرد .
  سوم : خداوند خودش برائت مرا در تهمتی که به من زدند از آسمان بصورت آیه نازل کرد .
  چهارم : جبرئیل صورت مرا در حریری از آسمان برای رسول خدا آورد و بدو گفت با من ازدواج کند .
  پنجم : من و پیامبر در یک ظرف شستشو و غسل می کردیم و با هیچیک از زنان دیگر خود این کار را نمی کرد .
  ششم : وقتی که پیامبر (ص) نماز می خواند من بکار و زندگی خود مشغول بودم .
  هفتم : وقتی که من واو با هم زیر یک لحاف بودیم وحی بر او نازل می شد ولی در خانه ی دیگر زنانش وحی بر او نازل می گشت .
  هشتم : وقتی که خدا روح رسول خدا را به آسمان برد سر او در دامان من بود و به سینه ی من تکیه داده بود .
  نهم : در آن شبی که نوبت من بود او پیش منو در خانه من رحلت فرمود .
  دهم : جسد مبارک و پاک و منزه پیامبر در خانه ی من دفن شد .
  (( منبع : کتاب عایشه در حیات محمد (ص) سپهروز مولودی ، نشر اوحدی ))
  و آخر اینکه فکر نمی کنم زنی با این همه فضائل با شکست در یک جنگ بنام جمل از اهمیت و نقش ویژه ی او در حیات پیامبر اسلام با کلام و خطبه ی حضرت علی به چالش کشیده شود و ملاک و معیاری برای تعریف و جایگاه تمام زنان بعنوان موجودی بقول خانم سیمون دوبووار با نام جنس دوم یا موجودی ناقص بقول حضرت علی (ع) تعریف گردد زیرا آن جنگ ، جنگ قدرت بود و منافع نه مکتبی برای تعریف تمام زنان جهان .
  نوشین عزیز ممنون از تمام زحماتی که در نگارش این مطلب کشیدی به مانند همیشه عالی نگاشتید
  درود بر شما
  شبهای همگی به شادی و روزهایتان در پناه آزادی .

  پاسخحذف
 50. درود بر شما
  این بسیجی با این پاسخش نشون داد که چطور عقل و خرد رو از بین بردند و از درک چیزهای دیگر عاجز ماندند و در اصل همچین ادم های به درد اقای خامنه ای میخورند که مثل سگ هار به جون مردم حتی مادر و خواهر خود بیافتند امید وارم خداشون الله یه عقلی به اینا بده یه پولی به ما
  شما نوشین خانم یه وبلاگ روی ورد پرس ایجاد کنید از نظر امکانات وبلاگ نویسی عالی هست

  پاسخحذف
 51. جوابی دیگر از مدیر وبلاگ به هیچکسپنجشنبه, ۲۴ دی, ۱۳۸۸

  جوابی دیگر به یکی دیگه از سخنان شما در وبلاگم:
  اول گوشه ای از حرفهای نوشته شده شما در وبلاگم:
  .... ! اگر هم پیشرفتی داشتیم ضروریات جغرافیایی بوده است وقتی منابع آب محدود بود ناچارا جمعیتهای انسانی حول منابع آب جمع شدند و با تجمع آنها اولین شاخه های تمدن ایجاد شد نیاز به تامین آب برای دام و کشاورزی و اب شرب موجب ایجاد مدیرتهایی در تهیه آن شد و رشد این منابع ثروت تولید شد که به تبع آن تمدن رشد کرد ولی در همین سقف متوقف شد

  هیچکس جان در این حرفهای تو دو نکته دیدم که بگویم بهتر است:
  1- اگر متمدن شدن ضرورت جغرافیائی بوده که درست هم میگوئی پس چرا اعراب بادیه نشین که آنها هم کنار آب بودند مثل ایرانیها به تمدن و مدیریت هائی که گفتید نرسیدند تا اینکه همین اعراب به ایران و شام و مصر حمله کردند و انسانیت و تمدن را از ما یاد گرفتند
  اعراب با وجود بودن درکنار آب هنوز شلوار پا نمیکردند و شلوار را از ایرانیان یاد گرفتند و همچنین بقیه تمدن را ما بعد از اینکه به آب رسیدیم تا جائی پیشرفت کردیم که فرش میبافتیم اما اعراب همچنان با رفتارهای خود زندگی کردند تا اینکه به ایران حمله کردند و آدم شدند
  نکته دیگر بگویم که شما میگویید:.. به همین جا خاتمه یافت
  نخیر به همین جا خاتمه نیافت ما کلی دانشمند داشتیم و اختراعات مختلف یکی از آنها پیل ولتا بوده که چند وقت پیش از زیر زمین بیرون آمده بوده و معلوم بوده ایرانیان قبل از اختراع آقای ولتا در دویست سال پیش در اروپای کنونی و پیشرفته مورد نظر شما آنرا در آنزمان داشته اند ولی کتابهای ما را اعراب بیشعور سوزاندند و به آب دادند در نتیجه به من و تو در قرن 21 چیزی نرسیده و شما خیال میکنید ایرانیان فقط چنددرجه از اعراب اونموقع بهتر بودند من این اختراع پیل ولتا را در وبلاگم وقتی در بلاگفا بودم گذاشته بودم ولی مثل اینکه اونموقع شمارا هنوز پیدا نکرده بودم تا بخوانید و ببینید ما ایرانیان از اروپای کنونی پیشرفته تر بودیم و یا در یک سنگ بودیم منتها دست بیرحم اعراب به نام اسلام و بعدش دست بیرحم شاه اسماعیل صفوی به نام شیعه ما ایرانیان را به عقب برد و از اختراعات ما چیزی برای ما به ارث نرسید و شما هم نمیدانید توی چه کشور بزرگی از علم و دانش بدنیا آمده اید!!

  پاسخحذف
 52. با سلام

  جناب نویسنده ی وبلاگ! به جای اینکه حاشیه بروید و به دیگر کامنت ها جواب می دید لطفاً جواب مرا بدهید!!! من جواب شما را در متن زیر داده ام با اینکه دوبار در وبلاگ درج کردم ولی شما پاسخ مرا نداده اید بنابراین تا وقتی جواب مرا ندهید دست بردار نخواهم بود و باز هم این کامنت را تکرارخواهم کرد. شما دلیل آوردید من هم دلیل میارم...

  بسمه تعالی

  جناب نویسنده ی وبلاگ، شما جز مغالطه گویی هیچ چیز دیگری ننوشته اید. شما معنی کلام امام را نفهمیده اید بنابراین درست نیست که از روی امیال خود اینچنین قضاوت کنید...

  سوالی از شما دارم!!! آیا می توان گفت خداوند نیمی از انسانها (زنان) را ناقص آفریده؟ مسلماً خواهید گفت خیر!

  پس باید توجه نمود که در اینجا منظور از کلمه (نواقص) یعنی تفاوت است. و برای اینکه بیشتر مطلب را درک کنید از آیات قرآن مثالی می زنم زیرا کلمه تفاوت در آیه ی 3 سوره ی ملک (مَّا تَرَى فِي خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِن تَفَاوُتٍ) به معنای نقص و کاستی است. اگر ما بخواهیم این آیه را طبق ظاهر خود معنا کنیم، اینگونه می شود «آیا نمی بینی که در خلقت آن [خدای] بخشایشگر هیچ تفاوتی نیست؟» و این نادرست است زیرا که موجودات خداوند با هم متفاوت اند مثلاً دلفین وانسان هیچ وجه تشابهی ندارد. بنابراین این آیه طبق ظاهر آن معنا نخواهد شد و باید توجه نمود که کلمه ی «تفاوت» در اینجا به معنای نقص و کاستی است. معنا اینگونه می شود «آیا نمی بینی که در خلقت آن [خدای] بخشایشگر هیچ نقصی نیست؟»... بنابراین کلام امام (ع) نیز اینگونه است یعنی خلاف ظاهر کلام است.

  در نتیجه، امام (عليه السّلام) نمي فرمايند خدا زنها را ناقص العقل و الايمان و الحظ خلق كرده است بلکه می فرمایند: زنان در مقایسه با مردان در ایمان و بهره وری از اموال و عقل متفاوت اند و در ادامه می فرمایند: اما تفاوت ایمان بانوان، برکنار بودن از نماز و روزه در ایام (عادت حیض) آنان است و اما تفاوت عقلشان با مردان بدان جهت که شهادت زن دو برابر شهادت یک مرد است و علت بهره وری از اموال، آنکه ارث بانوان نصف ارث مردان است.

  و اما در قسمت های آخر این خطبه طبق آن چیزی که شما می گویید نیست بلکه مولا امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) از کلام خود نتیجه گیری کرده و می فرمایند پس، از زنان بد بپرهیزید و مراقب نیکانشان باشید. در خواسته های نیکو، همواره فرمانبردارشان نباشید تا در انجام منکرات طمع ورزند و منظور اینکه امام (ع) زن سالاری را نفی کرده و در مقابل زن شناسی را ترجیح میدهد.

  سوال دوم بنده از شما! همسر مولا علی (ع) کیست؟ آیا او هم (نعوذ بالله) ناقص العق است؟ آیا امام (ع) نمی دانند که حضرت فاطمه سرور زنان بهشت است؟

  پس ببنید که نباید ما اینچنین، از کلام ائمه برداشت های منفی کنیم بلکه آنان در اوج کمال و معرف بوده اند. علي قرآن ناطق است. علي خود كلام پروردگار است. علي شمع شب افروز عدالت است. علي حيدر كرار است.

  خرد را يافتم، گفتم علي كيست؟ بگفت آنكس كه وصفش حد ما نيست

  در پایان می گویم که متأسفم که شما قدرت درک و فهم کلام امام را ندارید!!!

  وَ السَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
  یا علی...

  پاسخحذف
 53. خانم نوشین ! در جواب آن متنی که به پاسخ آخرم داده بودید : (1- پس چرا اعراب بادیه نشین که آنها هم کنار آب بودند ...)
  باید خدمت شما عرض کنم اولا اعراب کجا در کنار آب بودند!! کدام آب !! شریاط جغرافیایی بیابانهای نجد نوع خاصی از تمدن را میطلبیده که هیچ ارتباطی با نحوه تمدن در کشور ما ندارد ! این چه اهمیتی دارد که عربها شلوار پاشان نمیکردن خب الان هم نمیکنند ! دشداشه بهترین پوشش برای یک عرب در بادیه است این چه ربطی دارد به حرفهای من ! من از شما خواهش کردم از گفتن حرفهای احساساتی زود رس پرهیز کنید این چه ربطی دارد به تنبان و خشتک عربها نوکرتم !! از رضا شاه مثال آورده اید من هم با شما موافقم و اگر ایشون نشسته بود به پای روشنفکرانی مثل بازرگان که برای رفتن به فرنگ و کسب علم میرفتند پهلوی آیت الله حائری تا برایشان استخاره بکند که بروند در بلاد کفر کسب علم کنند یا خیر طبعا هیچ سودی نداشت ولی دوست من آخرش چه شد ! نتیجه آن همه بگیرو ببند چه شد ! فقط ظاهر را درست کرده بود و باطن آنقدر خراب ماند تا حاکمیت آخوند از پس یک دولت نوگرا درامد !! گرچه رضا شاه مرد بزرگی بود ولی در زمینه مقابله اش با مذهب نتیجه آن بگیر و ببند تولید یکی مثل خمینی و سرقت انقلاب مردم در سال 57 بود ! در ثانی شرایط با زمان رضا شاه که هیچ با 10 سال پیش هم فرق کرده! اگر میشد نسخه زمان رضا شاه را برای الان پیچید که پس حرف این ملاها که میخواهند نسخه صدر اسلام را برای الان بپیچند هم درست بود ؟! نه عزیز من باید یاد بگیریم که اگر تغییرات آهسته آهسته باشد نتیجه بخش و مثمر ثمر خواهد بود ! این رنسانس فکری در اروپا از سال 1700 شروع شد و بعدها در قرن 19 موجب تولید انقلاب صنعتی و بعد از انقلاب صنعتی در اوایل قرن بیستم با تولید جامعه شناسانی مثل فروید به شکل امروزین درامد که تازه این روزها هم متفکرین پست مدرن بسیاری از نظریات ماتریالیستی را زیر سئوال میبردند که در حوصله بحث مان نیست یعنی یک پروسه 300 ساله را طی کرده است ! هولوفتی که نیامده بگوید همه چیز کشک ! تازه الان هم کاری که کرده آمده مذهب را از سیاست جدا کرده آنها را واتیکان حبس کرده حرمتش را هم نگه داشته ! همین آمریکا از کشورهای شدیدا مذهبی دنیاست ! کسی هم کاری به کارشان ندارد دارند زندگی اشان را میکنند! حرفهایی که شما میزنی مال الان ایران که نفس اینها به شماره افتاده و ما به پیروزی نزدیکیم نیست ! همان رضا شاه که شما میفرمایید اول باید دستش به یک جا میرسید بعد چادر رو برمیداشت که ! البته نتیجه زور و گردن کلفتی اش هم شد تولید نظام شیخی فعلی ! در همان دیکتاتوری پایه نابودی سالهای بعد سلطنتش گذاشته شد ! اگر این آقا و پسرشون به روشنفکران معتدل مجال میدادند اگر اجازه میدادند رشد کنند و در فضایی باز به مباحثه پردازند ما این روزگارمان نبود ! در کشوری که حتی حرفهای نسبتا منطقی گنجی در بی بی سی باعث خوشحالی دولتمردان کودتا شده و توانسته اند با آن ذهنهای عقب افتاده و متعصب مردم را تحریک کننند آیا حرف نابخردانه زدن موجب تضعیف جنبش نیست ! وقتی شما با منی که از جنس خودت هستم مثل تو انتقادات شدیدی به مذهب حاکم دارم مثل تو وطنم را دوست دارم و میخواهم حتی تا پای جان در مقابل ارتجاع به ایستم آبت توی یک جوب نمیرود با مرد عامه ایران با این احساسات تند چه میکنی !! این همه کامنت تند بر علیه خودت را چه میکنی !؟؟ شما اول خرس را شکار کن بعد با پوستش برای خودت پالتو بدوز !!! یک سئوال تو راستی اصلا این کامنتهای منو میخونی ! این فقط یک سئوال است ها !! ادامه در کامنت بعدی ...

  پاسخحذف
 54. خلاصه اینکه تا وقتی هنوز دستت به جایی بند نیست این شیوه نوشتن غیر از ضایع کردن وقت خودت و تشویش ذهن افرادی که این حرفها را بهانه قرار داده اند برای انکه جنبش سبز را محکوم کنند که لادین است و امثال آن سودی ندارد !!
  راستی در جایی باز هم به جای اونکه الان خودمان را نقد بکنی میگی ما قبلا فلان بودیم و چه میدونم فلان دانشمند داشتیک اسمش پیل ولتا بوده قبل از اونکه فلان ادیسون برق کشف کرده که حقیقتا با تمام احترام باید بگم حرف مزخرفی است !
  این چه مسخره بازی است که دارید آبروی شعور تاریخ را میبرید ! کدام الکتریسته ! کشک کی ماست کی !! این اراجیف چیه در میارید آبروی چند نفر مادر مرده دیگه رو هم که دارن تاریخ میخونن میبرید!!
  این رفتار شما چه فرقی میکند با ان کسی که میگوید امامش از شیر نقاشی شده را زنده کرد و چه میدانم به همه علوم دنیا عالم بود !
  چه فرقی میکند با این خرافات مزخرف مذهبی که آنها میگویند ! من خودم یک فنی ام مگر میشود بدون زیربناهای علمی قبلی به الکتریسته دست یافت !! یکبار به شما گفتم اگر بلد نیستید دفاع کنید شما را به خدا دفاع کردن را بگزارید به اهلش !
  من خداییش مطالعه ام در روز کم نیست اما جرات نمیکنم هر حرفی را همین طور بر اساس فلان نقل و حتی یک منبع مجهول بزنم شما چطور جات کرده اید همچین حرف بی منطقی را اینجا بزنید اسباب خنده هر کسی که بخواهد ما را مسخره کند فراهم کرده اید
  تا این را نخوانده بودم خیلی بیشتر روی شما حساب میکردم نه اینکه الان حساب نکنم اما از دستتان عصبانی ام که چرا اجازه میدهید احساساتی بودن همه حرفهایتان را خراب کند !!
  یادتان باشد اولین راه برای پیشرفت پرهیز از تعصب است در هر موردی !! ما نیاز داریم اول خودمان را نقد کنیم ما در گذشته بر خلاف آنچه گفته شده ملت غیوری نبوده ایم !
  هر وقت شاه خوبی داته ایم جلو رفته ایم وقتی نداشته ایم همان بودیم که بودیم !!
  به عبارتی روند حرکتی ما به جلو خودجوش نبوده است !
  ملت آزاده ای نبوده ایم برعکس ملت برده صفتی بوده ایم حاظرم این را با هزار دلیل ثابت کنم !
  مال اسلام هم نیست قبلش هم همین بوده ایم !
  این حرفهای صد من یک غاز که یکبار از قول رستم فرخ زاد نامه درمیاوریم به سعد ابی وقاص و یا چه میدانم همان اسمهای من دراوردی پیل ولتا ! درست مثل این ملاها که میگن همه علوم زمین رو خدا تو قران گفته و چه میدونم از قول اونها میگن زمان آخرالزمان افراد روی مرکبهای فنری میشینند خلاصه این جور اراجیف !!
  پان ایرانیستها هم با این مزخرفات ابروی چند نفر دیگر را هم که واقعا ایرانی هستند میبرند !
  برای داشتن که یک کشور آبرومند ساز و کارهای امروزین مثل دمکراسی آزادی ثروت و تولید مهمه نه گذشته !
  والا آمریکا را مشتی دزد و راهزن و هفت تیر کش درست کرده اند که قدمتش به چهار قرن هم نمیرسد اصلا حکومتش 100 سال نیست درست و درمون شده ! حالا ابرقدرت دنیاست !
  ما تا میاییم حرف بزنیم از یک طرف مشتی احمق برایمان معجزات امامانشان را علم کرده اند از طرفی مشتی آدم متعصب با افکاری که در دوران باستان درجا میزند مشتی خشت را علم کرده اند که آی ما فلان بودیم و ما بهمان بودیم ! خب بودید که بودید به جهنم !! الان چی هستید ! چرا اینقدر مثل عقده ای ها حرفهای صد من یک غاز میزنید !
  چرا فکر نمیکنید !
  چرا آبروی هر چی روشنفکر است میبرید !!
  من از شما خواهش کردم به جای آنکه حرفهایی بزنید که جامعه را ملتهب و جنبش سبز را زیر سئوال ببرد بنشینید و بر روی جدایی دین از از سیاست بحث کنید شما برای من از چماق رضا شاه میگید چه ربطی دارد !! بی خود نبود بهتان گفتم عزیز من سیاسی نیستی سیاسی ننویس !! عزیز من این دففاعی که تو میکنی از هر دشمنی بدتر است !
  این جوری خدای ناکرده آدم فکر میکند نکند ماور وزارت اطلاعات باشی !! زبانم لال قصد و مرضی داشته باشی برای زیر سئوال بردن نهضت مردم ! والا این حرفهای ت ورا خیلی ها بلدند اگر نمیگویند برای اینکه زمانش نیست !

  پاسخحذف
 55. هرچند من هم مثل خانم سارا که اون اول نظر داده فکر میکنم حداقل اینطور نمیشه نظر کسی رو (از جمله خود ایشون) عوض کرد (چون هرکس باید خودش فکر کنه و تحقیق کنه)، ولی باز گفتن این حرف شاید خالی از فایده نباشه: به نظر شما احترام گذاشتن به فرهنگی که ریختن خون بسیاری انسانها را که جزو پیروانش نیستند مباح میداند و به نیمی از انسانها اینگونه توهین میکند درست است؟ با این تعبیر پس حتماً شما به (فرهنگ!!) نژاد پرستی هم ادای احترام میکنید!
  من به هیچ آدمکش و دیکتاتور و دد خویی احترام نمیگذارم و حق خود میدانم که از خودم و کشورم در برابر گزند آنها پاسداری کنم. این هم فرهنگ من است. اکنون آیا شما همان گونه، به فرهنگ من هم احترام میگذارید؟!
  در ضمن اجداد ما اسلام را نپذیرفتند. به آنها تحمیل شد.
  میخواستم یه شعری هم در پاسخ اون شعری که درباره ی حجاب نوشته بودن بنویسم، هرچی گشتم پیداش نکردم. (اتفاقاً شعر هم از شهریار هست!). هر وقت پیدا کردم میام همینجا مینویسم
  بدرود

  پاسخحذف
 56. درود
  پیوندت درست شد
  شاد زیوی
  پاینده ایران

  پاسخحذف
 57. با سلام

  جناب نویسنده ی وبلاگ! به جای اینکه حاشیه بروید و به دیگر کامنت ها جواب می دید لطفاً جواب مرا بدهید!!! من جواب شما را در متن زیر داده ام با اینکه سه بار در وبلاگ درج کردم ولی شما پاسخ مرا نداده اید بنابراین تا وقتی جواب مرا ندهید دست بردار نخواهم بود و باز هم این کامنت را تکرارخواهم کرد. شما دلیل آوردید من هم دلیل میارم...

  بسمه تعالی

  جناب نویسنده ی وبلاگ، شما جز مغالطه گویی هیچ چیز دیگری ننوشته اید. شما معنی کلام امام را نفهمیده اید بنابراین درست نیست که از روی امیال خود اینچنین قضاوت کنید...

  سوالی از شما دارم!!! آیا می توان گفت خداوند نیمی از انسانها (زنان) را ناقص آفریده؟ مسلماً خواهید گفت خیر!

  پس باید توجه نمود که در اینجا منظور از کلمه (نواقص) یعنی تفاوت است. و برای اینکه بیشتر مطلب را درک کنید از آیات قرآن مثالی می زنم زیرا کلمه تفاوت در آیه ی 3 سوره ی ملک (مَّا تَرَى فِي خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِن تَفَاوُتٍ) به معنای نقص و کاستی است. اگر ما بخواهیم این آیه را طبق ظاهر خود معنا کنیم، اینگونه می شود «آیا نمی بینی که در خلقت آن [خدای] بخشایشگر هیچ تفاوتی نیست؟» و این نادرست است زیرا که موجودات خداوند با هم متفاوت اند مثلاً دلفین وانسان هیچ وجه تشابهی ندارد. بنابراین این آیه طبق ظاهر آن معنا نخواهد شد و باید توجه نمود که کلمه ی «تفاوت» در اینجا به معنای نقص و کاستی است. معنا اینگونه می شود «آیا نمی بینی که در خلقت آن [خدای] بخشایشگر هیچ نقصی نیست؟»... بنابراین کلام امام (ع) نیز اینگونه است یعنی خلاف ظاهر کلام است.

  در نتیجه، امام (عليه السّلام) نمي فرمايند خدا زنها را ناقص العقل و الايمان و الحظ خلق كرده است بلکه می فرمایند: زنان در مقایسه با مردان در ایمان و بهره وری از اموال و عقل متفاوت اند و در ادامه می فرمایند: اما تفاوت ایمان بانوان، برکنار بودن از نماز و روزه در ایام (عادت حیض) آنان است و اما تفاوت عقلشان با مردان بدان جهت که شهادت زن دو برابر شهادت یک مرد است و علت بهره وری از اموال، آنکه ارث بانوان نصف ارث مردان است.

  و اما در قسمت های آخر این خطبه طبق آن چیزی که شما می گویید نیست بلکه مولا امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) از کلام خود نتیجه گیری کرده و می فرمایند پس، از زنان بد بپرهیزید و مراقب نیکانشان باشید. در خواسته های نیکو، همواره فرمانبردارشان نباشید تا در انجام منکرات طمع ورزند و منظور اینکه امام (ع) زن سالاری را نفی کرده و در مقابل زن شناسی را ترجیح میدهد.

  سوال دوم بنده از شما! همسر مولا علی (ع) کیست؟ آیا او هم (نعوذ بالله) ناقص العقل است؟ آیا امام (ع) نمی دانند که حضرت فاطمه سرور زنان بهشت است؟

  پس ببنید که نباید ما اینچنین، از کلام ائمه برداشت های منفی کنیم بلکه آنان در اوج کمال و معرف بوده اند. علي قرآن ناطق است. علي خود كلام پروردگار است. علي شمع شب افروز عدالت است. علي حيدر كرار است.

  خرد را يافتم، گفتم علي كيست؟ بگفت آنكس كه وصفش حد ما نيست

  در پایان می گویم که متأسفم که شما قدرت درک و فهم کلام امام را ندارید!!!

  وَ السَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
  یا علی...

  پاسخحذف
 58. dorood bar shoma

  inha darand che ghalati mikonan dola dola

  payandeh iran -

  pirooz bashid

  پاسخحذف
 59. در مورد عکس میخوام بگم مقدس ساختن کسی یا چیزی فقط به یک چیز نیاز دارد و آن این است که شعور افراد پایین باشد.

  پاسخحذف
 60. جواب مدیر وبلاگ به محمودجمعه, ۲۵ دی, ۱۳۸۸

  هم میهن معرب من:
  پای حرفهای عاقلها بشین نه پای حرف آخوند که 400 ساله برای ماله کشی و حفظ شیعه پر از خرافات و گناهکاری و گناه حلال کن!! از جبل عامل فلسطین و زیر لوای شاه اسماعیل صفوی به ایران آمدند
  کتاب شاه اسماعیل صفوی در چهار جلد را در حاشیه وبلاگم گذاشتم اگر دانلود کنی و بخوانی میفهمی شاه اسماعیل با چه بی رحمی و تحمیل حیوانی مردم را از سنی بودن که پر بوده از زشتی ها به شیعه شدن خرافاتی تبدیل کرده بوده!!!
  حالا شما اینطور به ائمه که کارشان فقط خمس و زکات گرفتن و زن گرفتن و بیشتر کنیز بازی بوده علاقه مند شدید!! بخصوص امام جعفر صادق که میگفته لذت کنیز بیشتر از زن عقدی است و اینرا همه یا خیلی ها
  شنیده اند ما کوروش بزرگ را در ایران خودمان داریم حرفهای خود زردشت را داریم که حرفهای ضد و نقیض و حرفهای شهوت برانگیز وخمس و زکاتی امامان جزیرت العرب را نزده اند اما تو دم دستت را گذاشتی کنار و میروی پیش اعراب!! ای غریب نواز اول به میهن خودت برس و به مشاهیر داخل میهنت فکر کن چرا راه دور میروی دوست نزدیک خودت است
  دوم اینکه گفتی منظور امام از ناقص العقل تفاوت است!! این بازی با لغات را که آخوند یادت داده را هم کوروش و خود زردشت (منهای دین زردشتی) نداشتند با لغات بازی نکن کسی که حتی تفاوت را هم میگوید بازهم منظورش کمی عقل است وقتی من با تو تفاوت دارم یعنی عقلم بازم ناقص است تفاوت فقط در حروف با ناقص العقل تفاوت دارد در معنا یکی هستند
  سوم اینکه خود علی بن ابیطالب چرا همه جا از واژه ناقص العقل استفاده کرده ؟!! چرا بقول آخوندهای مورد علاقه تو از واژه تفاوت استفاده نکرده؟!!
  تو داری به شعور امام علی هم طبق قول آخوندهای ماله کش بیشعور بی وطن مردم کش اهانت میکنی !!امام علی نمیتونسته خودش بگه زن ها با مردها تفاوت داشتند و نگه ناقص العقل بودند؟!!
  عربی شامل واژه های ایجاز هستند اما نه انقدر که آخوند ماله کش یادت داده کمی فکر کن : 1- تفاوت فرقی با ناقص العقل نداره 2- آیاشعور خود امام علی نمیرسیده که نگه ناقص العقل تا کسانی مثل من به آنها ایراد نگیرند ؟!!آیا بقول تو همسر خود علی فاطمه که زن بوده عقلش به زیر سوال نرود؟!!
  جواب این سوال سخته تو شعور علی ابن ابیطالب امام شیعیان و مورد علاقه خودت را زیر سوال بردی !! تعجب میکنم
  درضمن یک سوال جانبی دارم:
  امام علی شبانه فاطمه را برده و دفن کرده این قضیه ایجاد توهم در انسان های بعدی میکند!!
  چون فاطمه به تملک باغ فدک اعتراض داشت و به ابوبکر اعتراض کرده بوده شاید این اعتراض را (البته شاید ما که آنموقع نبودیم) به گوش شوهرش رسانده بوده و دعوائی هم بینشان رخ داده بوده!! علی هم مردی بوده راسخ به ایمانش و عقایدش (عکس واقعیش را هم دیده ام یک قوی هیکلی بوده و زورمندی در بازو هایش بخصوص ) در نتیجه همسرش را که دخت پیامبرش بوده کتک زده و زیر دست او شاید کشته شده باشد در نتیجه شبانه دفنش کرده البته شاید چون ما آنموقع نبودیم جواب این سوال هیچوقت بر ما معلوم نیست فقط یاد آوری میکنم که دو دختر دیگر پیامبر همسران عثمان بوده اند که یادم نیست یکی یا هردو دختر زیر دست عثمان کتک خورده و کشته شده بودند و پیامبر اسلام هم بدون ناراحت شدن دختر دیگرش را به عقد عثمان پیرمرد درآورده بوده!! این یعنی ستیز باشئونات زنان!!
  پیامبر درجه و رتبه انسانیت زنانرا پائین میدانسته در نتیجه عثمان که پیرمردهم بوده را عفو کرده بوده یعنی دو کار ناشایست از نظر یک آدم دیروزی و بخصوص امروزی کرده بوده :
  1- دختر جوان و زیبا رویش را به عثمان پیرمرد داده بوده
  2- جان عزیز و روی زیبا و عمر دختر خودش را بعد از کتک خوردن شدید و به قتل رسیدن دختر نازنین خودش از خدیجه را در زیر دست و پای عثمان به هیچ گرفته و شوهرش را تعقیب قانونی به اصطلاح امروزی ها نکرده!! ( اگر چه قانونی در جزیرت العرب هیچوقت نبوده و فقط عقل و شعور یک مشت بیابونی حکم فرمائی میکرده )

  پاسخحذف
 61. درود نوشین جان
  اگه منظورت از بزرگمهر نویسنده وب آراسپ ِ که من بدون هیچ مشکلی وارد وبش میشم! واسه من فیلتر نیستش!

  پاسخحذف
 62. جوابی دوباره به هیچکس و هیچکس های ایرانجمعه, ۲۵ دی, ۱۳۸۸

  در جوابی دوباره به هیچکس و هیچکس ها:
  هیچکس جان بازم درودی بر تو
  هیچکس جان امروز صبح شنبه تلویزیون پشم و شیشه ما روشن بود برنامه ای بود از زاهدان گوینده داشت میگفت بزرگترین و یکی از اولین فاضلاب ها در یک از شهرهای ... بود که بعلت کمی صدای تلویزیون من اسم شهر را درست نشنیدم ولی چون برنامه راجع به زاهدان بوده حتما" این شهر در زاهدان و آنطرفها بوده
  اینرا که شنیدم یاد تو افتادم که بیام بگویم و بنویسم که میگویئ پیل ولتا را ننویس چون آنهم از زیر خاک درآمده بوده بیرون و شاید فلان و فلان...
  من از نوشتن این چیزها منظورم این نیست که ادای اسلامیون و شیعیان و آخوندهارو در بیارم که میگویند در قران علم هست و هی دارند ثابت میکنند !! آنها بیخود میگویند چون قران خط به خطش هرچقدر ماله کشی شده باشد در دست ما هست و در خانه هایمان علمی در آن نیست حتی علم اخلاقش هم ناقص است!!
  ولی ما کشور پهناوری بودیم که پر از صنعتگر و دانشهای آنموقع بوده که گه گاه از زیر خاک بیرون میآید ما ایرانیهای باید و باید این چیزهارو که بخصوص بدست اعراب اسنادش سوزانده شده و به آب انداخته شده را بنویسیم و بگوئیم تا اینها بفهمند ما کم کسی نبودیم تا بتوانیم مثل اروپائیان دین را از سیاست حداقل بیرون کنیم و آخوندهارا مثل کشیشان به داخل مسجد هایشان برگردانیم من راه ولتر را دارم میروم که در کتاب دیکسیونر فلسفی اش بیش از 8000 غلط به دین یهودی گرفت ما هم باید بتوانیم به دین اسلام غلط بگیریم و بزرگی و علم و دانش ایرانیان باستان را هم بگوئیم وگرنه اینها میآیند مثل اون کثافت آیت الله که اسم کثیفش را یادم نیست میگویند کوروش در دوازده سالگی راهزن بوده و ایرانیان وحشی بودند!!!
  برای اثبات وحشی نبودن اسناد زیر خاکی را باید نذاریم دزدیده شود باید افشا کنیم این معنیش بیرون آوردن استخوانهای پوسیده پادشاهان باستانی که گفتی با عصبانیت در وبلاگ من نیست قربانت اگر وقت و حوصله داشتی جوابم را بده دوست هم میهن کمی بیشتر فکر کن کمی بیشتر بگو ما چه کار کنیم تا رفع اتهام کنیم چقدر صبر کنیم 1400 سال کم است ؟!!
  من و تو هم داریم پیر میشیم و میمیریم از غصه که مردیم و پیر شدیم چقدر اینها بخورند و خوش بگذرونند و به آرزوهای شیطانیشان برسند چقدر ؟!!! ایرانیها هم سهمی از این دنیا داشتند

  پاسخحذف
 63. نوشین جان تشکر لازم نیست عزیزم.تو دوست خوب و نازنین منی. چشم همین الان میرم بهشون اطلاع میدم.

  پاسخحذف
 64. درود بر شما
  نشین خانم لینک شما عوض شد شما هم لینک جدید من رو بذار چون قبلی رو فیلتر کردن
  http://kheradgar3.wordpress.com
  پاینده باشی

  پاسخحذف
 65. لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...
  لعنت بر شما باد...

  پاسخحذف
 66. ننگ برش ما که این قدر پست و منفورید ......
  دلم سخت برایتان میسوزه که در دنیا که دست بسته اید و به خواسته های شیطانی خویش نمی رسید و در اخرت هم فقط خدا رحم کند به کسی که دشمن خدا و رسول خدا باشد ..........

  اللهم صل علی محمد و ال محمد و العن اعدائهم الی قیام یوم الدین .........

  پاسخحذف
 67. لعنت خدا نصیب شما باد که اینچنین ز اسرار حق دورید... شما مصداق شیاطین هستید... مگر شیطان یعنی چی؟ یعنی شما!!!

  شما کجا؟ دین کجا؟ تا وقتیکه که اسلام را قبول ندارید لطفاً اینجوری در مورد آن سخن نگویید.

  به این آیه توجه فرمایید...

  این آیه مصداق شماست:

  يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

  یعنی: « مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خويش خاموش كنند ولى خداوند نمى‏گذارد تا نور خود را كامل كند هر چند كافران را خوش نيايد»

  رسول خدا (ص) فرمود: « علی پس از من، بهترین فرد بشر است و هر کس درباره او شک کند کافر است.»

  و نیز فرموده اند: « علی بهترین انسان است و جز منافقان هیچ کس درباره او شک نمی کند.»

  ابن عباس نقل می کند که پيامبر اکرم (ص) فرمودند: «اگر تمامی مردم بر دوستی علی (عليه السلام) جمع می شدند، خداوند آتشِ جهنم را خلق نمی کرد.
  (خوارزمی درمناقب ص39 ودرمقتل الحسين ج1ص38 نقل نموده صفوری درنزهةالمجالس ج2 ص168 فردوس الاخبار)

  علی نور است علی خورشیدی است که در آفاق می درخشد.
  علی حق است و، حق هم جز علی نیست

  علی جان یا علی جانها فدایت که عرفان و تعقل خاک پایت

  نخواهم من بجز مولی کسی را علی (ع) جویم علی جویم علی را

  دلی کز عشق او چیزی ندارد عجب دارم در این عالم چه دارد؟

  به تاج مهر او من سرفرازم خود این بر اهل عالم هست نازم

  اگر خواهی که بشناسی علی را نظر باید احادیث نبی را

  ورا خیرالبشر هرکس نداند به کفر خویش تا آخر بماند

  حدیث منزلت وصف جلالش، «علی بابها» گوید کمالش

  علی حق است و حق هم جز علی نیست بجز از او حقائق منجلی نیست

  علی مصداق تطهیر است و تنزیل علی تفسیر آیات است در ذیل

  به سائل خاتمش را چون عطا کرد دلی را با محبت آشنا کرد

  بپرس از ثانی ثقلین کو چیست که تا گویم مگر غیر از علی کیست

  علی نور خداوند قدیر است تجلیگاه او اندر غدیر است

  غدیری شو اگر اهل ولائی بیا در حلقه گر خواهی صفائی

  کجا اندر ولایت شبهه آید چو پیغمبر علی را می ستاید

  علی تبیین معنای رشادت علی تک واژه راه سعادت

  علی نوری است در قلب سیاهی، چه رنجوری اگر با او درآئی

  علی یعنی شجاعت در میادین علی یعنی قوام دین و آئین

  علی عالی علی والی علی حق، علی اعلم علی مولای برحق

  علی نوح است و ابراهیم و عیسی، علی یعنی حبیب الله و موسی

  علی را هیچکس نشناخت او کیست درون سینه پر درد او چیست

  علی جان یک نظر بر عاشقان کن نگاهی باز بر دلدادگان کن

  به یارانت نظر چون می نمائی بدان داری چو «صائم » یک گدائی

  پاسخحذف
 68. درود بر نوشين جان

  بادو برنامه از استاد و توهين موسوي به فرهنگ ايران به روز هستم

  پاسخحذف
 69. درود...

  یک پیشنهاد:

  نوشین جان!

  بهتر نیست ازواژه تازی حقایق درنامگذاری پایگاهت بهره نگیری؟
  به جای حقایق بگویم:

  ناگفته های راستین.

  ...پیوند تان را ویرایش می کنم.

  باسپاس...

  پاسخحذف
 70. با درود

  فکر می کنم شدی گاو پیشونی سفید یه نظری چیزی گوسفندی قربونی کنید تا رفع بلا و قضا و قدر بشه شاید هم فاطما کماندو ها شما را چشم زده اند خلاصه به امام زنان دخیل ببندید حتما حاجتتان بر آوورده می وشد من خودم در چاه جمکران یک بسته فضولات انداختم جوابشم را هم گرفتم چون یک نفر بغل دستی هم از من خواست گفت نداری به من هم بدهی .

  [خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه][خنده] [قهقهه]

  این بلاگر خسیس دو تا شیطونک نداره تا آدم احساساتش رو بیان کنه مجبوره به خط میخی بیان کنه

  ببخشید دوست عزیز
  تا این سربازان امام زنان بدون پوزه بند و افسار در جامعه ول هستند همین آش وهمین کاسه است . نکنه سقت سیاه باشه و از فردا منو هم فیلتر کنند >

  خدا بخیر کنه

  بدرود و در پناه خداوندگار خرد ایران

  پاسخحذف
 71. سلام گلم
  ممنون خبرم کردی.
  در پناه ایزد راستین

  پاسخحذف
 72. درود
  اون كه 100% چرا كه نه تو فكر نباش

  پاسخحذف
 73. با درود

  دوست عزیز و فرهیخته نمی خواهم حرف های تکراری بزنم جون دقیقا برای مسعود از خرد گرایی و مسعود از پارسه و یه دیوونه به طور مفصل توضیح دادم . شما که استاد فاضلی رو گذاشتید رو سرتون و حلوا حلوا می کنید خود استاد این سلسله رو نقد می کرد ولی شما ها می گید چرا توهین می کنی !!! رضا خان مگه سواد داشت مگه حرفهای خردوزانه زد یکیش ر وبگو عکس و سندش هم موجوده که آلت دست انگلیس بود . حالا شما عین ذرت بوداده بالا پایین بپرید که نه اینطور نیست حقیقت و واقعیت به خواست من و شما که تغییری نمی کنه حالا من بیام بگم نه با با عرب ها اینقدر هم که می گن بد نبودن و حالا یه چند تاشون اومدن و یه کاری کردن چه جوابی داری بدی . در ثانی من که از گذشته تا به امروز همه رو زیر سوال بردم از انوشیروان داد گر. از مود اذر باد که زرتشتیان خیل به ارادت دارند و رضا خان که شما سلطنت طلبان می پرستیدش . حالا میای می گید ما سلطنت طلب نیستیم والا به خدا من قصد و غرضی ندارم فقط می گم اگر ازادی بیان خوبه من هم دارم نقد سازنده می کنم اگر دلیل و مدرک معتبر تر ازاینهای که تو سایت نوشتم می خوایی برات پیدا می کنم می زارم شما بیا از زرتشت از کوروش از هر کس که دوس تداری با دلیل و سند و مدرک نقد کن وبه چالش بکش اگر ناراحت شوم مرد نیستم و آدم به شرفی هستم .

  چرا شمایی که دم از خردورزی می زنید تحمل نقد را ندارید . هیچ چیز مطلق دراین جهان وجود ندارد و هیچ کسی از نقد و زیر سوال رفتن مصون نیست حتی خدا

  مجبورم کردید یه مطلب درباره نقد خدا بنویسم که به شما ثابت شود من با هیچ کس دشمنی ندارم . من با توجه به همان خردی که شما می گویید می خواهم با طرح سوالات وهزاران چرا ذهن بسته خود ودیگران را به چالش بکشم وفرهنگ کفتگو و نقد سازنده را که ایرانیها از َآن گریزانند را دوباره احیا کنم .من خود زمانی مثل شما دین ستیزی کردم ونتیجه تلخش را هم چشیدم حالا بدور از هر تعصب و علاقهای به شخصی واقعیت ها را بیان می کنم .
  اگر قرار باشد به چیزی افتخار کنم اول به ایرانی بودنم وافتخار می کنم وسعی می کنم تاریخ ایران را خوب وبد هردو را یکسان به دیگران معرفی کنم خود سانسوری نیز ارمغان همان استعمار پیر است که سالها آفت ایران و ایرانی شده است

  پاسخحذف
 74. دوسیت عزیز سرت رو درد آووردم خلاصه کلام اگر این واقعیت ها گفته نشود و در لای کتابها خاک بخورد همین بد بختی سالها گریبانگیر ما ایرانیها خواهد بود

  بیایید فلک را سقف بگشاییم و طرحی نو در اندازیم

  بیایید در فردای آزادی ایران فرهنگ گفتگو وازادی بیان جز اولین مطالبات و خواسته های مبارزاتیمان باشد . اگر ما خود را سانسور کنیم دیگر از دشمنان چه انتظار می رود با کمال تاسف دوست عزیز مسعود که احتراکم خاصی برایش قائلم می گوید این حرفهایی که می زنی مشمول گذشت زمان شده اگر به حرف خود پایبند باشد پس اسلام نیز باید مشمول همین استدلال شود و یا می گوید هدف وسیله را توجیه می کند و باید ما خامنه ای را به زیر بکشیم . واقعا آیا دشمن ما خامنه ایست . هزاران هزار خامنه ای در وجود تک تک ماست که اگراول انرا نکشیم نمی توانیم قدم از قدم برداریم استعمار هزارن خامنه ای در آستین دارد که به موجب اغتضایش با یک شکل جدید وبا یک آرایشی جدید مثل عروسی پیر تور بر سر بر ما قالب می کند .

  خواهش می کنم دست از این تعصبات کور کورانه بردارید و واقعا پیرو همان خردی باشید که دم از آن می زنید.
  من نشان فروهر بر گردن شعر فردوسی بر سینه ندای حق طلبی و آزادی بر زبان دارم و عاشق ایران هستم .

  نمی دانم برای اثبات این ادعا چه دلیلی بیاورم مهم نیست.

  استاد فاضلی همیشه می گفت بروید مطالعه کنید وبه حقایق جدید تری برسید شاید تمام حرفهایی که من می گویم دروغ باشد اگر مثل یک طوطی تمام حرفهای او را باور کنیم و استناد کنیم چه فرقی با یک نفر که مقلد یک آخوند هست داریم .

  هزاران هزار انسان فرهیخته وخرد ورز هستند که راه رضا فاضلی را می روند وانسانهای خردورزی هستند

  نمونه اش دکتر ندوشنی در برنامه رنگارنگ انسانی وارسته وبی ریا دقیقا مانند استاد فاضلی

  پیشنهاد می کنم این دو فایل گوش کنی و نظرت رو بهم بگی

  http://www.4shared.com/file/199017507/7151acea/Korosh_2.html


  http://www.4shared.com/file/199615636/536d5a70/__4--__.html

  http://www.4shared.com/file/199644920/d815612c/_---__2.html

  http://www.4shared.com/file/199688146/e619609e/Mehran_-3.html


  نظر یادت نره حتما گوش کن سخنان خردورزانه از انسانهای دگر اندیش استاد فاضلی هنوز زنده است و راهش ادامه دارد با وفا خوشحال می شم بیایی و منو نقد کنی اشتباهاتم رو بهم بگی با جان ودل می پذیرم

  بخشید یکم وراجی کردم وبا کلمات بی ربط و در هم برهم آذرده خاطرت ساختم پوزش پوزش پوزش

  آنقدر خوب و عزیزی که بهنگام وداع حیفم آید که تو را دست خدا بسپارم

  بدرو د و پاینده ایران

  پاسخحذف
 75. راستی خودت در جواب هیچکس به مورد خوبی اشاره کرده بودی


  این دقیقا جمله خودت هست

  (((ما نباید خودمان را سانسور کنیم به خاطر دست توانای این ناجوانمردان حقیقت را میگویم اگر چه شما و بعضی ها بگوئید این حقیقت نیست))))

  بدرود و پاینده ایران

  پاسخحذف
 76. جواب مدیر وبلاگ به یک دوست پر حرف و مزاحمیکشنبه, ۲۷ دی, ۱۳۸۸

  دوست گرامی من هم یک قسمتهائی از حرفهایت را موافقم ما باید خرد ورز بشویم و نقد کنیم اما بیچاره رضا شاه با دست تنگش چه میتوانست بکند من سلطنت طلب نیستم اما طرفداری از رضا شاه و پسرش را یک جورائی میکنم ولی نقدشان را هم میگویم مثلا" بطور مثال یکی از نقدهای زمان رضا شاه را بگویم: در زمان رضا شاه همان دادگستری که با آن زحمت از دست ملاهای بی حیای اون زمان درش آورده بود بیرون کاملا" دادگستری نشده بوده ولی چون رضا شاه یک مملکت خرابه بسیار کم بودجه و مردمی 1400 سال به زیر دین و مذهب بد اسلام و شیعه و حرفهای صد من یه غاز آخوند فرو زفته را میخواست درست کند و به ارث برده بوده در نتیجه ایشان را با همه کاستی های زمانش مرد بزرگی میدانم ببین کاستی هارا خودم میدانم و میگویم اون دیکتاتوری رضا شاه هم برای مردم اون موقع با اون اندیشه های سخت دینی که سختی آن مثل تخته سنگهای تو بیابانها بوده لازم بوده رضا شاه دیکتاتور سفید بوده خمینی دیکتاتور سیاه از سفیدی تا سیاهی آیا فرقی نیست؟ با همه کاستی های زمان این دو پدر و پسر پس دیدی من بیخودی ارادت به این دو پدر و پسر ندارم کاستی ها را میدانم علتش را هم میدانم زیبائی ها را هم میدانم و گربه کوره نمیشم این دو مرد با همه کاستی هایشان خیلی خیلی به ایران خدمت کردند خدماتشان را همان مسعود در وبلاگش نوشته بود درضمن اگر مسعود میگوید به گذشته ها نرو نگو اسلام هم مال گذشته هاست اسلام مال گذشته ها هست اما هم اکنون گلوی ما تا خرخره در آن هست تمام وجودمان غرق در اسلام و شیعه و افکار آخوندیم اسلام مثل رضا شاه و پسرش به گذشته ها و تاریخ نرفته اند هم اکنون هم زنده است درست نمیگویم؟
  در مورد سانسور شدن هم کسی به شما نگفته خودت را سانسور کن ما هردو حق داریم با هم بحث کنیم که داریم میکنیم فعلا" حرفی نیست تا در آینده بدرود

  پاسخحذف
 77. با درود
  دوست خرد ورز و فرهیخته با مطلبی جدید تحت عنوان به چراهایی که باید پاسخ داده شود بروزم.
  شما را با کمال افتخار به بحث دعوت کرده و خواستار ارائه دیدگاه هایتان هستم.

  در ضمن در مورد نکته ای که گفتید من به این خاندان ارادت دارم باید بگویم ایا اخرین سخنان رضا پهلوی که از رسانه های لس آنجلسی پخش شد و سخنان فرح دیبا بانو کلفت السطنه 80 ساله پیر که چند شب پیش در صدای امریکاپخش شد شنیدی . مادر و پسر با کمال وقاحت و بی شرمی از آخوندهای دجال به عنوان آخوندهای آزاده و مردمی نام و یاد کردند و رضا پهلوی ملعون با ذکر این جمله سخیف که گفت ما باید اینها را ببخشیم منظور همین دجالان و بیسجیان وشکنجه گران اسلامیست . ایا تو اگر جای مادری بودی که این رزیم فرزندت را اعدام کرده و یا در گورهای دسته جمعی دفن کرده بود به همین راحتی می بخشیدی . سعی من می کنم لینک فیلمهایش در یوتوب را برایت بگذارم تا بدانی سنگ چه کسانی را به سینه می زنی

  دریغ از یک کلمه محاکمه و بر قراری عدالت.
  قدیمیها به درستی گفته اند
  گرگ زاده عاقبت گرگ شود گرچه با آدمی بزرگ شود
  این پدر بزگ و پدر و پسر از رضا خان تا نوه سبز رضا پهلوی هر سه از یک قماشند .

  در مورد دیکتاتوری سیاه وسفید هیچ فرقی در بین نیست مثل کوبیدن اجر ویا چماق به سر است هر دو سر را می شکند و هردو درد را سبب می شود . مثل خود کشی با سیانور و یا با اسید است .شیخ وشاه هردو از یک قماشند . عکسها خود گواهو سندهایی هستند که در تاریخ ثبت هستند همین رضا پهلوی با نوه خمینی حسن خمینی در حال دادن دل دقلوه به یکدیگر هستند . عکسهایی از این دست بسیار زیاد است .

  در ضمن یک جمله خرد ورزانه از رضا خان و یا محد رضا پهلویو یا این نوه بی شعورش برایم بگو تا من به عنوان یک ایرانی با شنیدن آن احساس غرور و شعف نمایم و به ایرانی بودنم افتخار کنم .
  نطق معروف محمد رضا شاه که صدای انقلاب مردم را شنید خود سندی بر این مدعاست

  امید وارم از این سخنان ازرده خاطر نشده باشی .

  پیسشنهاد می کنم اگر فیلمها را ندیدی در یویتوب سرچ بزن وخودت ببین

  در پست های بعدی به نقد استاد فاضلی خواهم پرداخت امید وارم این اجازه را داشته باشم

  خرد نگهدارت

  پاسخحذف
 78. درود
  تارنگار منو این اسلامیون نجی فیلتر کردن!!!!!
  شما چطوری آدرستون رو تبدیل میکنید؟
  منظورم چطوری یه عدد اضافه میکنید؟
  حتما بهم خبر بدید...
  پاینده ایران
  بدرود

  پاسخحذف
 79. جواب مدیر وبلاگ به کوروشدوشنبه, ۲۸ دی, ۱۳۸۸

  توی بلاگفا بلد نیستم (فکر کنم دوست دیگرمان مسعود بلده و یادشه چی کار باید کرد)
  ولی در بلاگر باید بری آنجانی در تنظیمات که نوشته منتشر کردن وبازش کنی در پهلوی آدرست هم که در یک مستطیل قبلا" نوشته بودی یک عدد اضافه کنی و بعد یک حروف کج و معوجی در پائین میآید که باید در کادر تکرارش را بنویسی و بعد دگمه ذخیره را در پائین رویش کلیک کنی در نتیجه همان وبلاگت با آدرس جدید از فیلتر میاد بیرون به همین راحتی

  پاسخحذف
 80. درود
  نوشین جان من این کامنت را نگذاشتم ولی به هر حال ممنون از توجهت
  پاینده ایران

  پاسخحذف
 81. درود

  دوست عزیز وبلاگ من فیلتر شده. لطفا به شماره موجود در آدرس وبلاگ یکی اضافه کن.

  پیروز باشی. پاینده ایران

  پاسخحذف
 82. عجب دوستان پرچانه ای داری!!

  به روز را کردم !

  پاسخحذف
 83. با درود برشما

  دوست عزیز به نظر من تمام بد بختی های ما از همین شاه فقید عالیقدر آریامهر بوده است . بپرسید چرا؟

  شما می گویید شاه وطن پرست بوده است اگر این حرف شما را قبول کنیم در تاریخ چند هزار ساله ما کدام مبارز وطن پرست مملکت را دودستی تقدیم دشمن کرده است شاه اینقدر جرات نداشت وقتی می بیند راه به جایی ندارد یک گلوله در مغز خود شلیک کند همان کاری که عیتلر کرد . مثل بابک خرمدین وقتی دستانش را قطع می کردند با مالیدن خون به صورتش مانع از این شد که زردی چهره اش که در اثر رفتن خون پدید آمده بود مانع از خوشحال دشمن شود .
  شاه اگر وطن پرست بود با چمدانهای پر از پول که سرمایه وحق مسلم مردم ایران بود از کشور خارج نمی شد . شاه اگر وطن پرست بود تمام زندانیان را آزاد می کرد و از آنها دلجویی می کرد و اشتباهات خود را جبران می رکد . شاه اگر عرضه داشت خمینی را یک جوری مسموم ی چیزی می کرد می فرستاد به جهنم . شاه با رفتن خود به خمینی حرامزاده دل وجرات داد که بر مال وناموس مردم مسلط شود . کار شاه وفرار او مانند خائنی است که دروازه های یک قلعهو یا دژ جنگی را به سوی دشمن باز می کند . شاه اگر نکشت باعث شد خمینی بکشد شاه اگر شکنجه نکرد باعث شد گنجی ها و مخملباف ها شکنجه کنند .
  شاه افسران ارتش وطن پرست خود را زندانی کرد وآنها که بهایی بودند در رفتند وانها که عشق مین در دل داشتند بدست خمینی گجستک اعدام شدند آنها تا دم مرگ به شاه وفادار بودند ولی او با کمال وقاحت پشت آنها را خالی کرد . شاه اگر مردمی بود و حمایت مردم را داشت . . . .

  بگذریم که حرف زیاداست و شب دراز است وقلندر بیدار . . .

  راستی اون فایلها را دانلود کردی و دیدی بهتره یه مدت درباره این چیز ها صحبت نکنیم . به نظرم خیلی حسایت هم اصلا خوب نیست . گذشت زمان خود پاسخگوی خیلی از سوالهاست . البته نباید به انتظار معجزه زمان نشست .

  پیشنهاد می کنم اون فایلهارو به اشتراک بگذاری . البته تو وب همه چیز اینجاست گذاشته ام .حتما ندیدی !!!


  بدرود و پاینده ایران

  پاسخحذف
 84. قابل توجه خرفت هایی که فرق دین و ملیت و هزار چیز دیگه رو نمیدونن.
  اولا دین یه چیزیه که خوده آدم باید قبول کنه و نه با شمشیر و نه با هر وسیله دیگه نمیشه عوضش کرد.
  دوما اگه قرار باشه هر کسی به شیوه پدرانش عمل کنه که : اروپایی پس غلط میکنن میگن مسیحین چون مسحیت مال فلسطینه.باید برن مثل رومی ها بت بپرستن.یهودیت هم از مصر شروع شده پس هر کسی اهل جایی غیر از مصر باشه نمی تونه یهودی باشه. اسلامن هم فقط مال عربستانه و اون نزدیک به یک میلیارد مسلمون دیگه باید از اسلام برگردن. آخه نفهم خر مگس مغز اگه قرار بود هر کس به شیوه پدرانش عمل کنه که کوروش کبیر باید بجای فتح تمدن باستان، مثل بقیه پارس ها دامداری میکرد. ایرانی به این افتخار میکنه که همیشه رو به جلو حرکت میکنه و به عقب برنمیگرده. اگه قرار بود اسلام تحمیلی باشه که فرهنگ ایرانی هم به عربی تغییر میکرد . ایران قوی ترین فرهنگ ملی رو داشت و نیازی به فرهنگ عربی نداشت ولی اسلام رو دین حقیقت دید و پذیرفت و فرهنگ ایرانی به فرهنگ ایرانی اسلامی تبدیل شد . ولی مستعمرات رومی در مقابل فرهنگ عربی رو به زوال رفتن و عربی شدن.
  جناب عالی که مغز خر داری حرف مفت نزن.
  هشت سال همین عربا به ایران حمله کردن و تو و امثال تو جز خیانت کار دیگری نکردین. سیصد هزار شهید دادیم واسه ایران یه نفر سربند یا زرتشت نبسته بود . رو سینه اش عکس ممدرضا پالان و رضا میر پنج و نذاشت . یه عملیات به نام یا کوروش و یا داریوش نداشتیم اونوقت توی وطن فروش حرف از ایران میزنی . برو تو با رضا دماغ کف توالتای غربیا رو لیس بزنین .

  پاسخحذف

یک مسلمان ایرانی تنها از این جهت مسلمان است که پدرش مسلمان بوده است و پدر او نیز بهمین دلیل مسلمان بوده که پدری مسلمان داشته است و پایان این خط زنجیر به زرتشتی فلک زده ای می رسد که با شمشیر عرب لااله الاالله گفته بود!!
بی آنکه حتی معنی آنرا دانسته باشد.
شجاع الدین شفا - تولدی دیگر